Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Warsztaty wizerunkowe

Niesamowicie spędzony czas, mnóstwo ciekawych informacji i wskazówek

 
W dniu 14 września w kawiarni Boulangerie odbyły się autorskie warsztaty Mileny Bieńkowskiej pt. „Jesteś tym, co masz na sobie - osobowość, a wizerunek”.
 
Podczas minionego sobotniego popołudnia uczestniczki warsztatów „Jesteś tym, co masz 
na sobie – osobowość a wizerunek” poznały swój typ osobowości. Okazało się, że osobowość ma wpływ na dobór garderoby, jej jakość i kolorystykę. Ciekawostką okazał się fakt, że odpowiedni dobór ubrań może zmienić nie tylko zachowanie człowieka, a nawet zmianę przekonań. „W dzisiejszym szalonym, bombardującym nas zewsząd informacjami świecie ubiór jest formą komunikatu, naszą wizytówką. Umiejętność zarządzania wizerunkiem to wiedza przyszłości”- komentuje Milena Bieńkowska, doradca w obszarze kreowania wizerunku, komunikacji i budowania własnej marki (www.milenabienkowska.pl).

Uczestniczki swoje opinie i komentarze po szkoleniu chętnie zostawiają na jednym  z popularnych portali społecznościowych. Pojawiły się pytania o powtórzenie szkolenia. Zarówno Milena Bieńkowska jak i Boulangerie nie wykluczają dalszej współpracy.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów.