Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

„Hallo Szpicbródka” w Filharmonii Częstochowskiej

 
HALLO SZPICBRÓDKA - 14 grudnia - Filharmonia Częstochowska 
 
 14 grudnia 2014r. godz. 16:00 i 19:00 

Dwudziestolecie międzywojenne. Warszawa. Teatrzyk rewiowy „Czerwony Młyn” przeżywa finansowy i artystyczny kryzys. Na widowni pustki, a właściciel nie ma już pieniędzy na pensje dla pracowników. Kiedy komornik wręcza dyrektorowi nakaz zajęcia majątku teatralnego, niespodziewanie pojawia się elegancki dżentelmen, inżynier Fred Kampinos i proponuje swoją pomoc. Bardziej od tego, co dzieje się na scenie, interesuje go jednak tancereczka Anita i sąsiadujący z teatrem bank... "Hallo Szpicbródka", film Janusza Rzeszewskiego i Mieczysława Jahody, to jeden z największych przebojów w historii polskiego kina. Wojciech Kościelniak, mistrz polskiego teatru muzycznego, przygotował wierne pierwowzorowi, a zarazem nowoczesne przedstawienie z dynamiczną akcją, melodyjnymi piosenkami i błyskotliwymi dialogami. Spektakl szybko stał się jednym z ulubionych tytułów warszawskiej publiczności. Zebrał również znakomite recenzje.
Premiera „Hallo Szpicbródka” była kulminacją obchodów jubileuszu 65-lecia Teatru Syrena.
 

 

 

Autor: Ludwik Starski
Adaptacja: Hanna Maria Kos
Reżyseria: Wojciech Kościelniak

Obsada: Anna Terpiłowska (Anita) Marta Walesiak (Vera Patroni) Justyna Woźniak (Vera Patroni) Hanna Śleszyńska (Makosia) Katarzyna Żak (Makosia) Piotr Polk (Fred Kampinos) Piotr Siejka (Salomonowicz) Przemysław Glapiński (Malicz) Albert Osik (komornik, Szczena) Łukasz Chmielowski (komornik) Michał Konarski (Rudy) Jacek Pluta (Mańkowski) Wiktor Korzeniowski (Mikuś) Krzysztof Żabka (Borys) Mateusz Deskiewicz (Lalewicz) Marcin Piętowski (Maks) Piotr Kamiński (Maks) Paweł Kamiński (Szczena) Karolina Banaszek (tancerka) Anna Szymoniak (tancerka) Joanna Sikorska (tancerka) Karolina Świetlaga-Domańska (tancerka) Katarzyna Wolska (tancerka) Joanna Ziemczyk (tancerka) Zyta Bujacz

 Bilety w cenie od 50 do 140 zł do nabycia w siedzibie Agencji Certus - ul. Dąbrowskiego 36/4, pod numerami telefonów: 501 178 349 i 34 360 60 67 oraz w kasie Filharmonii.