Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Piknik osiedlowy na ulicy Filomatów

W piątek 26 maja, na ul. Filomatów odbył się coroczny piknik osiedlowy.

Organizator Polski Komitet Pomocy Społecznej - Organizowanie Społeczności Lokalnej Trzech Wieszczów Częstochowa dziękuje wszystkim za pomoc i zaangażowanie.

Na pewno każdy uczestnik pikniku znalazł coś dla siebie.

Impreza połączona była z otwarciem ogródka, w którym mieszkańcy własną pracą stworzyli miejsce do wypoczynku. Stanęły tu meble z palet, kosze z opon i piękne rośliny. Będą one długo służyły mieszkańcom.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pikniku

 

 
 

 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta