Koncert legendy polskiego rocka - DŻEM w Filharmonii w grudniu 2021

 
Już 10.12.2021r. o godzinie 19.00 w Filharmonii Częstochowskiej Koncert legendy polskiego rocka, polskich Roling Stonsów - zespołu DŻEM. 
 
Ponad 2-godzinny, występ i wszystkie największe przeboje na żywo. 
 
Organizatorzy gwarantują cudowny wieczór pełen wspaniałej muzyki i wspomnień, który na zawsze zapadnie w pamięć, bo DŻEM to coś więcej niż muzyka. 
 
To kult, styl życia i prawdy, które każdy z nas adoptuje do swojego życia. Zespół zaczął powstawać w latach 70-tych, grając po klubach na imprezach.
Takich zespołów w Polsce było mnóstwo. Po kilku latach dołączył do grupy muzyków Ryszard Riedl. Nie mając nazwy adoptowali utwory takich sław , jak CREAM, SANTANA, STONSÓW. Przed jednym z występów zaproponowali nazwę JAM od jammowania, którą ważny organizator spolszczył na DŻEM. Niedługo nastąpił przełom w ich karierze. Nie tylko zagrali, oczarowując publiczność, na Festiwalu w Jarocinie, ale zaczęli grać swoje własne utwory, takie , jak PAW i WHISKY. Później następne "Czerwony jak cegła", "Skazany na bluesa", "Człowieku co się z Tobą dzieje" Koncerty, koncerty, koncerty i kłopoty z wokalistą i nagle wspaniała płyta DETOX, który uchodzi za wyjątkowe osiągnięcie grupy. Takie utwory, jak : "List do M", "Sen o Victorii", "Jak malowany ptak" ciągle budzą emocje. Niestety 30 lipca 1994 umiera Rysiek Riedl. Jego śmierć sprawiła, że zespól DŻEM stał się największą polską legendą.
Legendą, którą ciągle rośnie wraz z kolejną generacją słuchaczy.
 
Obecny skład DŻEMU to: grający od początku Adam Otręba, Beno Otręba, Jurek Styczyński , solista Maciek Balcar, Zbyszek Szczerbiński, Janusz Borucki i duch Ryśka Riedla, który jest wszechobecny na koncercie.

Bilety:

  • Kasa Filharmonii tel. 795 451 438 , Salony Media Markt w całej Polsce ,

lub on-line:

Informacje:  tel.737-567-014 , slawek@polskiekabarety.pl, www.agencjabrussa.pl

 

 

KONKURS!

WYGRAJ BILET!

 
Każdy, kto do poniedziałku, 6 grudnia przyśle do nas e-mail na adres konkurs@czest.info z hasłem: "DŻEM - Filharmonia Częstochowska - grudzień 2021"  w temacie, weźmie udział w losowaniu biletów na koncert.
Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. 
Zwycięzców powiadomimy zwrotnie mailem lub sms-em.