Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Na które szkolenia dla managerów i właścicieli firm warto się zdecydować?

 

 

Zastanawiasz się, jakimi szkoleniami warto się dzisiaj zainteresować? Jakie przyniosą realne korzyści dla Ciebie lub Twoich pracowników, na zajmowanym przez Ciebie stanowisku, czy dla rozwoju kariery zawodowej? Okazuje się, że wśród wielu interesujących propozycji kilka niezmiennie cieszy się zainteresowaniem, a zarazem uznaniem uczestników, pracodawców, czy właścicieli firmy. Wybraliśmy spośród nich 3 szkolenia, których ukończenie i wdrożenie w zawodową rzeczywistość jest naprawdę opłacalne. Które będzie dla Ciebie lub Twoich pracowników?

Szkolenie 5S- zwiększenie produktywności i bezpieczeństwa

Metoda 5S to wywodząca się z Japonii metoda 5 podstawowych kroków (poziomów), związana bezpośrednio z lean management, a w zasadzie stanowiąca jego narzędzie. To propozycja dla wszystkich poszukujących rozwiązań dla tworzenia czystych, usystematyzowanych, wydajnych i ergonomicznych stanowisk pracy. Ograniczenie marnotrawstwa i wzrost efektywności stanowią tutaj cele nadrzędne. Efektem wdrożenia metody 5S jest m.in. zwiększenie produktywności, lepsza jakość dostarczanych produktów lub usług, mniej popełnianych błędów, a także wzrost bezpieczeństwa (o tę kwestię rozszerzona jest metoda 6S). 

Wybierając szkolenie 5S uświadomisz sobie w pełni korzyści płynące z takiego rozwiązania. Wcześniej jednak zaznajomisz się ze szczegółami modelu, filozofią 5S, sposobami wdrożenia. 5S to:

  • SEIRI - selekcja, porządek
  • SEITON - systematyka, organizacja
  • SEISO - sprzątanie, czystość
  • SEIKETSU - schludność, utrzymanie czystości
  • SHITSUKE - samodyscyplina, przestrzeganie zasad

W wydaniu 6S metoda uzupełniona jest o poziom SAFETY, czyli bezpieczeństwo. Co istotne, rozwiązanie znajduje zastosowanie nie tylko w sferze zawodowej, na poziomie stanowiska pracy, czy funkcjonowania organizacji, ale i w życiu prywatnym. Wybierając się na szkolenie z pewnością zyskasz szereg korzyści, dla siebie, jak i dla firmy. 

Szkolenie TWI-podniesienie jakości i skuteczności szkoleń pracowników

Jeśli zajmujesz kierownicze stanowisko lub po prostu zarządzasz kadrą produkcyjną szkolenie TWI z pewnością powinno Cię zainteresować. Training Within Industry to metoda efektywnego szkolenia pracowników, opracowana w Stanach Zjednoczonych podczas II wojny światowej, doskonale sprawdzająca się do dzisiaj. TWI realnie wspiera kadrę zarządzającą i doświadczonych pracowników w skutecznym szkoleniu nowych pracowników i przekazywaniu im w sposób usystematyzowany oraz, co najważniejsze, efektywny kluczowych informacji.

Jakich korzyści możesz oczekiwać uczestnicząc w szkoleniu? Jako szef, przełożony, czy pracodawca podniesiesz jakość i skuteczność szkoleń pracowników. Wdrażanie nowej kadry będzie zajmowało mniej czasu, metody pracy zostaną udoskonalone oraz wzrośnie bezpieczeństwo na poszczególnych stanowiskach. Wśród efektów wdrożeń metody TWI wymienia się również lepsze relacje kadry zarządzającej z pracownikami, wzrost świadomości pracowników w zakresie misji organizacji, czy też ich większe przywiązanie do firmy.

Szkolenia z zakresu planowania produkcji i harmonogramowania

Czy rozwiązanie, jakim jest planowanie produkcji szkolenie, jest wciąż warte zainteresowania? Okazuje się, że tak. Planowanie i harmonogramowanie zwiększają szansę na rozwój firmy. Dodatkowo, dynamicznie zmieniające się warunki funkcjonowania biznesu wymuszają nieustanny monitoring i korekty przyjętych planów oraz założeń. Warto wiedzieć, jak efektywnie wyciągać wnioski z bieżących doświadczeń i formułować nowe, wydajne harmonogramy.

Szkolenia z zakresu planowania i harmonogramowania produkcji to propozycja dla wszystkich poszukujących rozwiązań dla maksymalnego wykorzystania zasobów oraz infrastruktury produkcyjnej, chcących dostosować poziom obciążenia zasobów do aktualnych wymagań, oczekujących nowoczesnych, skutecznych metod zarządzania produkcją.