Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Kino dla dorosłych

 

Horror Story z ikonami aktorstwa w kinach

Anną Seniuk i Marianem Opania w kinach już od 17 listopada 2023.

Wygraj kody do kina!

 

„Horror Story” to pełnometrażowy debiut reżyserki Adriana Apanela, który miał premierę podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Wtedy publiczność w kuluarach okrzyknęła produkcję najbardziej zabawną polską komedią od lat i obsypała gromkimi brawami

O potencjale filmu może mówić fakt, że reżyserowi udało się zaprosić do udziału dwójkę wybitnych polskich aktorów, którzy niezwykle rzadko pojawiają się na ekranach kin.

W filmie „Horror Story” Anna Seniuk gra ekscentryczną babcię Aurelię, właścicielkę klimatycznej willi, do której trafia Tomek (Jakub Zając). Z kolei Marian Opania bywa tam gościem, który, jak na Złotą Rączkę przystało, godzi drobne naprawy z produkcją wysokoprocentowych trunków.
 
KONKURS!
WYGRAJ BILET DO KINA
 

 

Wyślij e-mail o treści
HORROR STORY
na adres konkurs@czest.info.
 
Na mail-e czekamy do 17 listopada, do godz. 12.00
Zwycięzców powiadomimy zwrotnie mail-em.
 
 
 

Komediowa rewelacja, czyli "Horror Story" w kinach od 17 listopada!

 

Świetnie dobrana obsada aktorska od Jakuba Zająca przez Michalinę Olszańską i Paulinę Gałązkę po Annę Seniuk i Mariana Opanię. W epizodach gwiazdy stand-upu.

Horror Story w kinach od 17 listopada!

 

Debiutancki film Adriana Apanela to świetna nowa komedia o wyzwaniach młodych ludzi (tuż po studiach!) we współczesnej Polsce. 

Znakomicie zagrany, oparty na absurdalnym dialogu obraz to jedno z największych zaskoczeń 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. 

O filmie:

„Horror Story” to przewrotna komedia o wchodzeniu w dorosłość, pełna ekscentrycznych postaci, które wprowadzają w życie głównego bohatera chaotyczną mieszankę horroru i komedii, burząc jego dotychczasowy świat. Na ekranie zobaczymy m.in.: Jakuba Zająca („Zenek”), Michalinę Olszańską („Córki dancingu”), Paulinę Gałązkę („Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”), Martę Stalmierską („Johnny”), Konrada Eleryka („Furioza”), a także Annę Seniuk i Mariana Opanię.

Tomek, świeżo upieczony absolwent bankowości, przyjeżdża do wielkiego miasta, by z przytupem rozpocząć dorosłe życie. Marzy o spektakularnym sukcesie, dzięki któremu odzyska względy swojej byłej dziewczyny i pokaże światu, na co go stać. Na początek, z braku funduszy decyduje się na wynajęcie pokoju w starej, rozpadającej się willi, zaludnionej przez gromadę ekscentrycznych lokatorów. Już pierwszej nocy orientuje się, że zamieszkał w domu rodem z horrorów. Wygląda na to, że stąd szybciej trafi do psychiatryka, niż do wymarzonej korporacji. Wielki świat szklanych biurowców, miłosnych podbojów i ogólnego „dolce vita” oddala się od Tomka, a jego młode życie pogrąża się w chaosie. Czy znajdzie w sobie dość siły, by wyrwać się z paszczy szaleństwa?

Zobacz zwiastun:  https://youtu.be/sz0pCKFJpRM?si=DvY6e6PwNKa479Tx

Reżyseria i scenariusz: Adrian Apanel
Zdjęcia: Ernest Wilczyński
Montaż: Wojciech Mrówczyński
Scenografia: Radosław Zielonka
Kostiumy: Małgorzata Fudala
Muzyka: Tymon Tymański
Kierownictwo produkcji: Magdalena Tomanek
Producenci: Jerzy Kapuściński, Ewa Jastrzębska, Jacek Bromski
Produkcja: Studio Munka-Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Koprodukcja: Studio Produkcyjne Orka
Współfinansowanie: Polski Instytut Sztuki Filmowej
Dystrybucja: Monolith Films

 

Polecamy: https://czest.info/kino-dla-doroslych

 

 


RÓŻYCZKA 2 z Magdaleną Boczarską

w kinach już 20 października.

Wygraj zestawy kosmetyków

firmy Dr Irena ERIS

i kody do CINEMA CITY

 

 

 
 
Joanna Warczewska (Magdalena Boczarska) ma wszystko:  wielką miłość i świetnie rozwijającą się karierę. 
To poukładane życie w jednej chwili burzy jednak zamach terrorystyczny, w którym ginie jej ukochany mąż (Paweł Małaszyński). 
Kiedy los daje Joannie nową życiową szansę, dosięga ją kolejny cios. Ktoś wysyła zdjęcia i dokumenty kompromitujące jej rodzinę, żądając setek tysięcy euro w zamian za milczenie. Joanna decyduje się na własną rękę zmierzyć z szantażystą i z prawdą o własnej przeszłości. 
Gotowa jest zaryzykować wszystko, by odzyskać kontrolę nad swoim życiem i rozwikłać skomplikowaną intrygę, w którą została wciągnięta. Jaką rolę w tej dramatycznej grze odegrają tajemniczy agent (Jacek Braciak), wpływowy polityk (Janusz Gajos) i przyjaciel z przeszłości (Robert Więckiewicz)? 
 
Jej wynik może mieć wpływ na losy milionów, a czas nie działa na korzyść Joanny.
 
Premiera: 20.10.2023

Produkcja: Polska
Reżyseria: Jan Kidawa-Błoński
Gatunek: dramat, thriller

Obsada:
Magdalena Boczarska, Robert Więckiewicz, Janusz Gajos, Jacek Braciak, Mateusz Banasiuk, Maria Seweryn, Paweł Małaszyński, Adrian Topol

 
Dystrybucja: Monolith Films
 
 
 
KONKURS!!!
 
WYGRAJ BILET DO KINA oraz ZESTAW KOSMETYKÓW 
DR IRENA ERIS
 
Wyślij e-mail o treści
RÓŻYCZKA 2
na adres konkurs@czest.info.
 
Na mail-e czekamy do 19 października, do godz. 12.00
Zwycięzców powiadomimy zwrotnie mail-em.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

„Lęk” Sławomira Fabickiego w kinach od 3 listopada

 

Premiera międzynarodowa w najbliższą niedzielę na Warszawskim Festiwalu Filmowym.

 

 

 

Dwie siostry wyruszają w pełną emocji podróż, poprzez śmiech i łzy, radość i gniew, aż do finału, który ma rozstrzygnąć o losie jednej z nich.

 „Lęk” w reżyserii nominowanego do Oscara Sławomira Fabickiego miał premierę podczas tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, zebrał rekordową liczbę recenzji oraz poruszył widzów i recenzentów.

Krytycy pisali: „Cielecka i Nieradkiewicz olśniewają” (Onet.pl); „Aktorski majstersztyk Magdaleny Cieleckiej i Marty Nieradkiewicz” (Wysokie Obcasy), „To jeden z takich filmów, które wystarczy raz obejrzeć, a długo o nim nie zapomnimy” (Naekranie.pl); „Żadnej poetyckości i triumfalizmu. Zrozumienie dla najtrudniejszych decyzji, bez szyderstwa” (Interia.pl).

W najbliższą niedzielę „Lęk” będzie miał międzynarodową premierę w Konkursie Międzynarodowym Warszawskiego Festiwalu Filmowego.

 Premiera z udziałem twórców odbędzie się w niedzielę, 8 października, pozostałe projekcje są zaplanowane na 9, 10 i 11 października. 

Film trafi do ogólnopolskiej dystrybucji już  3 listopada.

 
 
 
O filmie „Lęk”:

Magdalena Cielecka i Marta Nieradkiewicz jako siostry w porywających kreacjach aktorskich, jakich w polskim kinie nie było od lat. „Lęk” nominowanego do Oscara Sławomira Fabickiego zabiera widzów w podróż poprzez śmiech i łzy, miłość i nienawiść, radość i smutek, aż do poruszającego finału, który zostaje w sercu na zawsze.

Małgorzata kontroluje każdy aspekt swojego życia. Mocno stąpa po ziemi, jest zdecydowana i świetnie zorganizowana. Wszystko poświęciła karierze. Młodsza siostra Łucja jest jej przeciwieństwem - spontaniczna, wiecznie poszukująca, czasem zagubiona. Spełnia się jako matka. Choć ich życiowe drogi często biegły w odmiennych kierunkach, dziś splatają się podczas najważniejszej podróży. Małgorzata jest nieuleczalnie chora, a Łucja ma ją zawieźć do renomowanej kliniki w Szwajcarii. Każda z nich inaczej widzi cel tej podróży. Dla Małgorzaty ma to być ostatnia droga, chce odejść na własnych warunkach. Z kolei Łucja wierzy, że przekona siostrę do zmiany decyzji i podjęcia walki o życie. Przed nimi czas rozmów, kłótni, płaczu i śmiechu. Czy będą potrafiły znów być ze sobą tak blisko jak kiedyś? To będzie ich najważniejsze spotkanie. Czy okaże się także ostatecznym rozstaniem?

O twórcach filmu:

„Lęk” jest trzecim filmem fabularnym nominowanego do Oscara Sławomira Fabickiego i powstał w koprodukcji polsko-szwajcarsko-niemieckiej. Zdjęcia zostały zrealizowane w Polsce, Niemczech i Szwajcarii, w malowniczym Lugano. Producentem filmu jest Apple Film Production.

Reżyser filmu, Sławomir Fabicki, nominację do Oscara i ponad 50 nagród na międzynarodowych festiwalach zdobył za "Męską sprawę". Za kolejny swój film, "Z odzysku", został nagrodzony w Cannes Nagrodą Jury Ekumenicznego, zdobył nominację do Europejskiej Nagrody Filmowej. Film był polskim kandydatem do Oscara i miał dystrybucję w kinach arthousowych w Stanach Zjednoczonych. Za swój trzeci film, "Miłość", Fabicki otrzymał m.in. nagrodę Specjalną Jury na FPFF w Gdyni 2013.

Zdjęcia do „Lęku: zrealizował wielokrotny współpracownik Fabickiego, wielokrotnie nagradzany w Polsce i za granicą autor zdjęć, Bogumił Godfrejów, z którym Fabicki pracował zarówno do nominowanej do Oscara „Męskiej sprawie”, jak i nagrodzonym w Cannes „Z odzysku”.

Autorką scenariusza jest Monika Sobień-Górska. Film „Lęk” jest jej pełnometrażowym debiutem scenariuszowym, a scenariusz otrzymał wyróżnienie na Festiwalu OFF Camera w 2017 roku jako finalista konkursu SCRIPT PRO.

Scenografię przygotowała wybitna polska scenografka, wielokrotna laureatka Orła, nagrody Polskiej Akademii Filmowej, Magdalena Dipont we współpracy Barbarą Damovsky ze Szwajcarii. Charakteryzację przygotowała Martine Felber ze Szwajcarii, która spotkała się m.in. z Krzysztofem Kieślowskim przy „Czerwonym”.

Za kostiumy odpowiadała Sandra Kowalska („Dzień czekolady”), za montaż nagrodzony m.in. za film „Essential Killing” na festiwalu w Gdyni i Orłem, Polską Nagrodą Filmową, Maciej Pawliński. Autorem dźwięku jest wielokrotny laureat Orła za Najlepszy Dźwięk, nagrodzony na festiwalu w Gdyni za filmy „Imagine” i „Pornografia”, Jacek Hamela.

Obsada:

Magdalena Cielecka („Pokuszenie”, „Amok”, „Wenecja”),

Marta Nieradkiewicz („Płynące wieżowce”, „Dzikie róże”, „Zjednoczone Stany Miłości”)

Sabine Timoteo („Kolor oceanu”, Sycylijskie duchy”, „Dziewczyna i pająk”.

Twórcy:

Reżyseria: Sławomir Fabicki („Męska sprawa” - nominacja do Oscara, „Z odzysku”, „Miłość”).

Scenariusz: Monika Sobień – Górska (dziennikarka i pisarka, autorka m.in. głośnej książki „Polscy miliarderzy”).

Zdjęcia: Bogumił Godfrejów (wyróżniony nominacją do Oscara w kategorii krótkometrażowy film fabularny za "Męską sprawę").

Produkcja: Apple Film Production w koprodukcji z Cinédokké, Ma.ja.de. Fiction, Mazowieckim i Warszawskim Funduszem Filmowym RSI Radiotelevisione svizzera

Przy wsparciu: Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, Federal Office of Culture (FOC), Eurimages Mitteldeutsche Medienförderung, Polsko-Niemieckiego Funduszu Filmowego.

Dystrybucja: Monolith Films