Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Jak szybko i bezpiecznie pozbyć się zalegającego złomu?

Wiele osób wokół swojej posesji, czy firmy walczy z zalegającym złomem, który często zbiera się przez kilka lat, aż w końcu nadchodzi ten moment, że trzeba coś z nim zrobić. Szczególnie pożądanym towarem na niektórych wysypiskach są w ostatnich miesiącach wągliki spiekane. 

Ten pozyskuje się najczęściej z różnego rodzaju narzędzi tnących i tokarskich, takich jak, chociażby, piły tarczowe, noże tokarskie itd. Jednakże, wróćmy do tematu oddawania tego rodzaju elementów, ponieważ nie każdy będzie miał ich na tyle mało, żeby po prostu zapakować w torbę, wsiąść w samochód i dowieźć na skup złomu.

Zamów transport

To jedna z najpopularniejszych opcji, co zresztą polecają sami specjaliści z weglik.eu. Oszczędza czas, jednakże sprawdza się najlepiej w przypadku, kiedy tego złomu mamy całkiem sporo do oddania. W innym wypadku transport może kosztować więcej, niż ewentualne korzyści, które w jakikolwiek sposób zostaną osiągnięte przy sprzedaży elementów stalowych.


Samodzielny transport

Jest to faktycznie jakieś wyjście, niemniej jednak, najlepiej byłoby to uczynić za pomocą przyczepki samochodowej, na którą bezpiecznie będzie można załadować wszystkie elementy. Zwróć jednak uwagę, aby wszystko było doskonale zabezpieczone i w czasie jazdy niektóre części nie wypadały na ulicę, co mogłoby spowodować zagrożenie dla innych uczestników ruchu.
Czy warto sprzedawać złom, a jeśli tak, to gdzie?

Oczywiście, że warto, bo jakby nie patrzeć jesteśmy zobowiązani do tego, aby tego typu rzeczy znalazły się w odpowiednim miejscu, czyli na wysypisku śmieci, skąd zostaną przekazane dalej do powtórnego przerobienia.

Warto jednak zapoznać się z ofertą niektórych złomów w Twojej okolicy, ponieważ jeśli już oddajesz te elementy, to dobrze byłoby też na tym coś zarobić. Dlatego też, nie bój się szukać wartościowych propozycji, co do których wiesz, że osiągniesz korzyści. Oczywiście nie zawsze jest tak, że odzyskasz 100% wartości danej rzeczy, niemniej jednak, na pewno dobrze jest rozważyć taką propozycję.