Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Jak ożywić wnętrze?

 

Niektóre aranżacje wydają się być przygotowane bez pomysłu. Brakuje im interesującego akcentu, który doda pomieszczeniu energii. Lekarstwem na taki stan rzeczy są odpowiednie dekoracje i bibeloty, które z pewnością wniosą do aranżacji pierwiastek oryginalności.

Intensywny kolor mebli

W tym sezonie bardzo dużo oryginalności wprowadzają do wnętrza meble o intensywnej barwie. Bardzo modne są kanapy, sofy i pufy w kolorze pomidorowej czerwieni. Według Instytutu Pantone, w tym roku będą królować barwy m.in.: ciepłego brązu, jasnego różu, mocnego fioletu, zimnego błękitu i jasnej zieleni. Motywem przewodnim w tym roku jest niekonwencjonalne łączenie barw, które teoretycznie powinny do siebie nie pasować. Propozycją jest na przykład zestawienie niebieskiego i pomarańczowego, albo zielonego i fioletowego. Gra kolorów ma sprawić, że wnętrze będzie energetyczne i ciekawe.

Kwiatowe i afrykańskie motywy

Trendem w tym roku są motywy kwiatów, które już nieraz pojawiały się jako modne dodatki do aranżacji wnętrz. Obecnie jednak królują obrazy w rozmiarze XXL. Poza tym, bardzo popularne są również afrykańskie maski. W tym sezonie jednak, tradycyjne drewniane wyroby zostały zastąpione przez produkty z blachy i stali. Jest to niezwykle interesujące połączenie dobrze znanych afrykańskie kształtów z nowoczesnym i innowacyjnym wykonaniem. Takie elementy z pewnością będą elegancką i interesującą dekoracją w pomieszczeniu.

Inne ciekawe dekoracje

Nie od dziś wiadomo, że to dodatki budują cały klimat pomieszczenia. Dlatego doskonałym pomysłem jest postawienie ramek ze zdjęciami na komodzie, albo nad kominkiem. Najlepiej jeśli ich wygląd będzie inspirowany najnowszymi trendami. Obecnie najbardziej popularnym kolorem dla lamp, ramek i donic jest złoto, albo mosiądz. Innym świetnym pomysłem są kolorowe zasłony, albo poduszki dekoracyjne do salonu. Aktualnie na topie są barwy natury i kolory ziemi, więc intensywnie zielone pledy, chodniki czy zasłony nadadzą niesamowity charakter całej aranżacji. Oczywiście niepowtarzalnym dodatkiem jest obraz na płótnie, albo szkle. Alternatywą dla takiej wersji malowidła może być fototapeta z najmodniejszymi motywami tego sezonu. Dodatkowo, już od kilku lat niezwykle popularne są lustra, które optycznie powiększają przestrzeń i sprawiają, że staje się ona bardziej otwarta. Oryginalnym elementem aranżacji będzie również modny w ostatnim czasie ogród w słoju. Taka zamknięta dekoracja nie wymaga pielęgnacji, a jest bardzo trwała i estetyczna.
Nie trzeba wiele wysiłku, by w prosty sposób ożywić wnętrze mieszkania. Wystarczą jedynie odpowiednie dodatki, które zbudują cały klimat miejsca. Kropką nad „i” w wystroju pomieszczenia jest dobrze dobrane oświetlenie. Poza głównym źródłem światła czyli żyrandolem na suficie, warto pomyśleć o klimatycznej lampie, albo świeczkach zapachowych.