Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Do czego wykorzystywana jest śrutownica wsadowo-nieckowa?

 

 

Szerokie zastosowanie śrutownicy wsadowo-nieckowej w połączeniu z kompaktową budową sprawia, że to urządzenie jest tak chętnie wykorzystywane przez licznych specjalistów. Ogromne znaczenie ma także możliwość pracy z wieloma materiałami. Ta uniwersalność w połączeniu z mocą to dobre rozwiązanie – sprawdź, kiedy dokładnie możesz skorzystać z tej śrutownicy!

Zastosowanie śrutownicy wsadowo-nieckowej

Oczyszczanie małych detali

Śrutownice wsadowo-nieckowe wyróżniają się naprawdę ogromnym zastosowaniem. Szczególnie urządzenia z https://blastech.pl/produkty/srutownice-wirnikowe/wsadowo-nieckowe/ są chętnie wykorzystywane do oczyszczania nawet tych naprawdę drobnych elementów. W ten sposób skutecznie pozbędziesz się takich zanieczyszczeń jak farba, rdza czy zgorzeliny. Ze względu na to śrutownica bębnowa bardzo często jest dołączana także do innych urządzeń czyszczących.

Praca z przedmiotami, które nie można zawiesić

To właśnie obecność bębna w śrutownicy wsadowo-nieckowej sprawia, że z tak ogromną łatwością możesz oczyścić drobne przedmioty z zanieczyszczeń. Wystarczy, że je załadujesz w wybrane miejsce, a później przy pomocy specjalnego pasa śrutownica zacznie swoją pracę. Zwróć jedynie uwagę na to, jaki jest maksymalny wsad w poszczególnych urządzeniach. Standardowo wartość ta wynosi 800 kilogramów.

Nadawanie odpowiedniej faktury

Najnowocześniejsze śrutownice bębnowe  nie ograniczają się jedynie do oczyszczania. Pozwalają również na zmianę powierzchni poszczególnych przedmiotów. W ten sposób możesz nadać im specjalną fakturę bądź też postawić na bardziej tradycyjne rozwiązanie, czyli satynową i idealnie gładką strukturę.

Gdzie najczęściej wykorzystywana jest śrutownica bębnowa?

Ze względu na ogromne zastosowanie śrutownica wsadowo-nieckowa może być wykorzystywana na wiele różnych sposobów. Tak naprawdę to bardzo popularne rozwiązanie w przemyśle motoryzacyjnym, kuźniczym, odlewnictwie, a nawet w zakładach, produkujących naprawdę małe detale. W każdym z tych przypadków śrutownica bębnowa zwiększa efektywność i dokładność pracy.

Czym wyróżniają się śrutownice wsadowo-nieckowe?

Przede wszystkim zwróć uwagę na ogromne zastosowanie śrutownic bębnowych. Ważne jest także to, jak wiele rodzajów urządzeń masz do wyboru. Dzięki temu z łatwością skorzystasz z opcji dostosowanej do określonych przedmiotów – bez względu na ich wielkość czy materiał. Skuteczność śrutownicy poprawia m.in. obecność systemu hydraulicznego, automatyczne drzwi, a także zestaw nowoczesnych rozwiązań. Szczególne znaczenie ma obecność fotokomórek, ponieważ ten dodatek znacznie zwiększa bezpieczeństwo w trakcie pracy ze śrutownicą. Poza tym jest to dobre urządzenie do obróbki przedmiotów, które nie można zawiesić – oczyszczanie wtedy ułatwia inteligentna budowa śrutownicy wsadowo-nieckowej.