Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Urządzenia ułatwiające sprzątanie

 

 

Domowe porządki bywają uciążliwe i monotonne, dlatego warto skorzystać z urządzeń, które ułatwią wykonywanie tych czynności. Bardzo pomocne są przede wszystkim sprzęty akumulatorowe.

Odkurzacz automatyczny

Pomocny i coraz bardziej popularny jest odkurzacz bezprzewodowy, który działa dzięki wbudowanemu akumulatorowi. Urządzenie nie posiada kabli i jest sterowane za pomocą aplikacji mobilnej. Robot sprzątający może pracować nawet kilka godzin w zależności od posiadanych parametrów technicznych. Takie urządzenie ma wiele zalet, a przede wszystkim pozwala zaoszczędzić czas. Podczas sprzątania, użytkownik może poczytać, pooglądać telewizję albo udać się na drzemkę. Odkurzacz samojezdny jest bardzo cichy, więc nie zakłóca spokoju domowników. Robot doskonale radzi sobie w przestronnych pomieszczeniach. Kłopotliwe są dla niego jedynie niewielkie zakamarki, do których nie zmieści się średnica obudowy. Odkurzacz pracuje efektywnie na każdej nawierzchni. Czas pracy zależy od parametrów urządzenia oraz stopnia zabrudzenia podłogi. Robot świetnie posprząta trudno dostępne miejsca takie jak przestrzeń pod meblami i łóżkiem. Decydując się na odkurzacz samojezdny trzeba pamiętać o ładowaniu akumulatora. Nie mniej jednak, urządzenie tego rodzaju znacznie przyspiesza domowe porządki.

Automatyczna myjka do szyb

Innym bardzo użytecznym urządzeniem jest automatyczna myjka do okien. Czyszczenie szyb nierzadko jest uciążliwe i długotrwałe. Pewnie każdy z nas walczył kiedyś z pojawiającymi się smugami i zaciekami. Dzięki myjce nie trzeba martwić się o tego rodzaju zdarzenia. Myjki ręczne posiadają zbiornik, do którego wlewa się wodę i płyn. Po włączeniu wystarczy płynnymi ruchami myć szybę. Dzięki gumką umieszczonym na końcówce myjki, woda nie ucieka i nie tworzą się zacieki. Używając automatycznej myjki można umyć szyby bez polerowania i to już za pierwszym razem. Myjki ręczne są proste i wygodne w użyciu. Coraz więcej klientów decyduje się na kupno tego niewielkiego urządzenia.

Odkurzacz z opcją czyszczenia na mokro

Interesującym urządzeniem jest ręczny odkurzacz z opcją mycia na mokro. Dzięki takiej możliwości oszczędza się czas i właściwie wykonuje dwie rzeczy równocześnie. Urządzenie nie tylko zbierze brud i zanieczyszczenia, ale również umyje podłogę. Jest to doskonały produkt dla osób, które nie mają czasu na odkurzanie i mycie nawierzchni.
Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń usprawniających wykonywanie domowych porządków. Jest przecież wiele osób, które nie lubią tych monotonnych zajęć, ale cenią sobie porządek i czystość. Takie sprzęty pozwalają zaoszczędzić czas i pozbyć się zabrudzeń. Poza tym, ułatwiają codzienne sprzątanie. Poza odkurzaczami i myjkami do szyb, bardzo popularne są również różnego typu mopy. Oczywiście warto pamiętać, że zabierając się za domowe porządki warto mieć dobrej jakości ściereczki, które z łatwością zbiorą wodę albo zabrudzenia. Najlepszym produktem są ścierki z mikrofibry.