Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Krakowski Teatr Komedia rusza z cyklem KTK-ON-LINE

Krakowski Teatr Komedia rusza z cyklem KTK-ON-LINE

 

 

Już od 10 sierpnia br. Krakowski Teatr Komedia proponuje cykl pięciu doskonałych spektakli komediowych on-line. Będzie można dostać sporą dawkę pozytywnej energii, która z pewnością przyda się nam wszystkim w tych trudnych czasach. 

NIE MUSISZ IŚĆ DO TEATRU – TEATR PRZYJDZIE DO CIEBIE i to o każdej porze i gdziekolwiek jesteś!!!

Po wykupieniu biletu będzie można obejrzeć każdą z pięciu komedii, które będą udostępniane co tydzień na okres miesiąca z dostępem przez 24h.

Link aktywacyjny do spektakli otrzymamy poprzez system sprzedaży biletów na stronie:

www.KTK-ON-LINE.pl

Zapraszamy serdecznie i życzymy wspaniałej zabawy podczas oglądania naszych komedii w wersji on-line!

Poniżej znajdziecie Państwo opisy wszystkich spektakli oraz terminy ich udostępniania: 

 

*VIAGRA I CHRYZANTEMY – od 10.08.2020 roku

Ona – dystyngowana wdowa, ON – nieokrzesany kamieniarz. Błąd ortograficzny wykuty w marmurze staje się fatalnym początkiem ognistej znajomości niespełnionej primadonny, dziś nauczycielki śpiewu z pragmatycznym, zadowolonym z siebie rzemieślnikiem. Ona zobaczyła błąd, on „nawet zaliczki nie zobaczył”. Do czego doprowadzi jego absolutny brak słuchu
i ogłady w konfrontacji z jej słuchem absolutnym i nieskazitelnymi manierami? Czy leki na potencję przyniosą spodziewany efekt? Co wyniknie z lekcji śpiewu, które On postanawia wziąć u niej w ramach zapłaty za wykonaną pracę? Mówi się, że od miłości do nienawiści jest bardzo blisko, czy może być odwrotnie?

Obsada: Ewa Romaniak, Marek Wolny

Autor: Jan Jakub Należyty
Reżyseria: Piotr Dąbrowski
Muzyka: Dawid Sulej-Rudnicki
Scenografia i kostiumy: Małgorzata Żukrowska – Należyty

**BABY BLUES – od 17.08.2020 roku

Historia czterech pięknych kobiety, trzech przystojnych mężczyzn – jak to w życiu bywa – nie do pary. Jak kochać zapatrzonego w siebie kulturystę, zawsze nieobecnego dyplomatę, męża, który postanowił zmienić partnerkę czy mężczyznę, który o nic nie pyta? Akcja tego mini musicalu dziej się głównie w Szkole Rodzenia im. Marii Skłodowskiej. To komedia, w której każdy odnajdzie „kawałek siebie”.

Obsada: Agata Darnowska, Julita Kożuszek, Natalia Pietrasz, Anisa Raik

Autor: Jan Jakub Należyty
Reżyseria: Dariusz Gnatowski
Muzyka: Roman Czubaty
Scenografia i kostiumy: Małgorzata Żukrowska – Należyty
Teksty piosenek: Jan Jakub Należyty
Przygotowanie wokalne: Dorota Wasilewska
Choreografia: Wojciech Blaszko

***MAŁŻEŃSTWO WE FRANKACH – od 24.08.2020 roku

Sąd unieważnia małżeństwa, kredytów niestety nie. Byli małżonkowie, z kredytem we frankach szwajcarskich ukrywający fakt rozwodu przed rodzicami, którzy… postanawiają się rozwieść. A w tle najpiękniejsze piosenki o miłości. Skąd ta miłość po rozwodzie? Z zobowiązań zawodowych, bo nasi bohaterowie to artyści. Do tego teść – były wojskowy i teściowa – pani profesor na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Choć kredyt sam się nie spłaci, jak zawsze, możecie Państwo liczyć na szczęśliwe zakończenie.

Obsada: Julita Kożuszek, Renata Pałys, Jan Korwin-Kochanowski, Maciej Luśnia

Autor: Jan Jakub Należyty

Reżyseria: Dariusz Gnatowski

Przegotowanie wokalne: Dorota Wasilewska

Scenografia i kostiumy: Małgorzata Żukrowska – Należyty

****PAN TADEUSZ Z M3 – od 31.08.2020 roku

Pewnego dnia, na jednym z osiedli, wprost z książki zjawia się w Pan Tadeusz. Na początku domownicy są przerażeni i chcą pozbyć się intruza. Najpierw biorą go hydraulika, żeby w końcu przekonać się do jego obecności. Rodzina, którą nawiedził bohater mickiewiczowskiej epopei to Ewa i Jacek Soplicowie oraz ich córka Zofia – uczennica klasy maturalnej. Rodzinę co rusz odwiedza ich dość wścibska sąsiadka – młoda wdowa – Telimena Wiśniewska. Obecność pana Tadeusza nastręcza rodzinie Sopliców wielu „kłopotów”. Na początku próbują ukryć niechcianego gościa, później z konieczności muszą go ujawnić sąsiadce Telimenie. Kłopot w tym, że pan Tadeusz mówi wyłącznie wierszem:
13 zgłoskowcem. Początkowe próby nauczenia go mówienia „prozą”, czyli normalnie, pełzną na niczym. Pan Tadeusz, mimo kłopotów, które sprawia swoją osobą, pomaga rodzinie Sopliców, m.in. pokochać się na nowo – jako bohater romantyczny,
a jako patriota – opowiada Im m.in. o historii powstania hymnu Polski, o trudach jakie podejmowali Polacy dążąc do niepodległości… Magia epopei trwa i po Panu Tadeuszu zjawiają się Telimena, prosto ze spaceru po lesie oraz XIX wieczna Zosia. W całą historię został „wplątany” Zenon – prawdziwy hydraulik, który również łączy przeszłość ze współczesnością.

Obsada: Agata Darnowska, Natalia Pietrasz, Ewa Romaniak, Adrian Gawlik, Jan Mancewicz

Autor: Jan Jakub Należyty
Reżyseria: Jarosław Witaszczyk
Scenografia i kostiumy: Małgorzata Żukrowska -Należyty

*****MĄŻ I ŻONA – od 07.09.2020 roku

„Mąż i żona” – czyli przyjaciel przyjacielowi rogaczem. Genialny Aleksander hrabia Fredro opisał zawsze aktualny problem zdrady, więc dopóki będą: mąż, żona i przyjaciel, dopóty trofea myśliwskie nie tylko dla ozdoby będą wisiały, ale ku
przestrodze. Spektakl wyreżyserował Maciej Luśnia w smacznej, wyrafinowanej konwencji lat dwudziestych ubiegłego stulecia.

Obsada: Maciej Luśnia, Jan Korwin-Kochanowski, Aneta Gierat, Natalia Pietrasz
Autor: Aleksander Fredro

Reżyseria: Maciej Luśnia
Scenografia i kostiumy: Ewa Cisowska
Nagrania, instrumenty: Marceli Luśnia
Układ tańca: Karol Donda
Pracownia krawiecka: Barbara Czerwińska –Cakpo
 

Źródło Face It