Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Kiedy udać się do poradni dietetycznej?

 Nie każdy może pochwalić się dobrym zdrowiem, wiele osób zmaga się z rozmaitymi dolegliwościami. Problemem jest także niezadowolenie z wyglądu swojej sylwetki. W każdym przypadku warto zgłosić się do dietetyka, który udzieli fachowego doradztwa w zakresie doboru właściwego modelu żywieniowego. Opracuje także najlepszą dietę, która umożliwi uzyskanie pożądanego efektu. Pomoże zniwelować nieprzyjemne objawy chorobowe, zrzucić nadprogramowe kilogramy, zmienić złe nawyki żywieniowe, poprawić osiągi treningowe.

 

 

Czy warto udać się do dietetyka?

Dietetyk to właściwy specjalista w przypadku osób, które mają rozmaite problemy zdrowotne, ale nie tylko ze strony układu pokarmowego. Jest on w stanie na podstawie przedstawionych objawów chorobowych i stylu życia opracować jak najlepszy plan żywieniowy dla konkretnej osoby. W przypadku centrum dietetyki i terapii Symbioss można liczyć na indywidualne podejście do każdego klienta, znalezienie się pod opieką najlepszych profesjonalistów. Oferta jest bardzo bogata i zróżnicowana, co pozwala na skorzystanie z kompleksowych usług. Dietetyk ma wiedzę pozwalającą na opracowanie dobrze zbilansowanej diety na różnych etapach choroby. Ma to na celu zniwelowanie nieprzyjemnych dolegliwości i jednocześnie zahamowania dalszego rozwoju schorzenia, wsparcie procesu zdrowienia. Przeprowadzany jest dokładny wywiad żywieniowy, dokonuje się także oceny sposobu odżywiania i nawyków żywieniowych. Wykonywane są odpowiednie pomiary i analizowane wyniki badań, aby dopasować jak najlepszą dietę, pozwalającą na uzyskanie pożądanego efektu przez pacjenta.

W czym pomoże dietetyk?

Wiele osób stosuje rozmaite diety odchudzające, które najczęściej bardzo szkodzą, wręcz wyniszczają organizm, prowadzą do wystąpienia niedoborów żywieniowych. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie odwiedzenie dietetyka, który dobierze właściwy model żywieniowy umożliwiający chudnięcie bez efektu jojo i zaszkodzenia sobie, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie dietetyka w Symbioss - https://symbioss.pl/dietetyka-czestochowa/. Konsultacje dietetyczne są także bezcenne przy alergiach pokarmowych, gdy trzeba wykluczyć niektóre składniki pokarmowe i zastąpić je innymi. Wymaga to odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, które ma dietetyk. Bierze on pod uwagę płeć klienta, jego wiek, prowadzony tryb życia, choroby, przyjmowane leki, preferencje żywieniowe itd. Dietetycy współpracują z lekarzami, a to z kolei umożliwia szybsze uzyskanie pożądanych efektów bez pogorszenia swojego stanu zdrowia. Konsultacje dietetyczne są odpowiednie dla osób chcących się zdrowo odżywiać, zgubić zbędne kilogramy, poprawić swój stan zdrowia, zapobiec rozwojowi schorzeń. Można nawet sprawdzić swój skład ciała, czyli ilość tkanki tłuszczowej i mięśniowej, wody w organizmie.