Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Fotele samochodowe nie tylko dla rajdowców

Podczas wyścigów samochodowych wszyscy uczestnicy rajdu powinni być odpowiednio chronieni. Zasadnicze znaczenie mają mocne zawieszenie, niezawodne hamulce, amortyzatory, odpowiednio dobrane opony oraz wyposażenie wewnątrz pojazdu. Równie ważne są akcesoria, które poprawiają bezpieczeństwo i jakość jazdy. 
Na stronie https://inter-rally.pl/pol_m_Wnetrze_Fotele-rajdowe-z-homologacja-FIA-278.html dostępne są rozmaite akcesoria zaprojektowane w oparciu o najnowsze technologie.

Fotele kubełkowe – komfort i bezpieczeństwo w każdych warunkach

Wybór odpowiedniego fotela rajdowego powinien spełniać wymagania kierowcy. Najnowsze modele foteli kubełkowych są przede wszystkim uniwersalne i bezpieczne. Wspólnym mianownikiem tych foteli jest bezpieczeństwo, które stanowiło priorytet dla projektantów tworzących ich projekt. Fotele rajdowe są ergonomiczne, czyli dostosowane do wygodnego ułożenia ciała, a przy tym lekkie i wytrzymałe na wstrząsy czy uderzenia. Wygodny fotel pozwala każdemu kierowcy lepiej skoncentrować się na jeździe, a w razie potrzeby chroni kręgosłup i głowę.
Poza tym zdecydowanie poprawia komfort jazdy i samopoczucie kierowcy oraz pasażera na przednim fotelu. Oprócz miłośników szybkiej jazdy zalety foteli kubełkowych docenią kierowcy zawodowi, którzy spędzają wiele godzin za kółkiem, a także kierowcy codziennie stojący w ulicznych korkach. Konstrukcja fotela nie tylko zmniejsza zmęczenie, ale również korzystnie wpływa na układ kostny oraz mięśnie, zwłaszcza, gdy spędzamy wiele godzin w podróży bez możliwości zmiany pozycji i odprężenia.

Jaki fotel rajdowy wybrać?

W zależności od tego czy jazda samochodem jest naszą codziennością, czy zamierzamy brać udział w rajdach lub zależy nam na zwiększonym bezpieczeństwie podczas wakacyjnych wypraw – powinniśmy rozważyć zakup odpowiedniego fotela kubełkowego. Najważniejsze, aby taki fotel miał wymaganą homologację FIA. Poza tym niezwykle ważny jest materiał, z którego został wykonany, gdyż od niego zależy trwałość fotela, lecz przede wszystkim nasze bezpieczeństwo. Współcześni projektanci korzystają z najnowszych zdobyczy techniki tworząc coraz bardziej doskonałe, wytrzymałe i niezawodne elementy wyposażenia samochodów po to, abyśmy czuli się bezpieczni na każdej drodze.

Budowa fotela rajdowego

Wysoka klasa materiału oraz najwyższa jakość wykonania foteli sportowych zapewnią lepszą ochronę przed uderzeniami i urazami podczas rajdów lub jazdy po wybojach. Fotele rajdowe mogą składać się z połączonych ze sobą konstrukcji rurowych, które tworzą ergonomiczne siedziska chroniąc kierowcę i pasażera przed nagłymi wstrząsami, lub z poliestru, włókien węglowych czy szklanych.