Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Wprowadzasz się do mieszkania? Zobacz na czym nie oszczędzać!

 

Wprowadzanie się i jednoczesne urządzanie nowego mieszkania to zdecydowanie najprzyjemniejszy etap na drodze do własnych czterech kątów. Jeśli jesteś na ostatniej prostej wykańczania swoich czterech ścian, zobacz, na czym nie warto oszczędzać i od razu zainwestuj w dobre produkty.


Meble wypoczynkowe - główna dekoracja na lata

Na etapie wprowadzania się i urządzania mieszkania sporo osób próbuje zaoszczędzić na meblach. Jedną z najczęstszych opcji jest przeniesienie starych mebli, których zadaniem będzie służenie mieszkańcom nowego lokum. Warto jednak dobrze zastanowić się na tym etapie. Dlaczego? Stare meble zawsze będą nam się kojarzyły z przeszłością, a nowe, dostosowane do stylu naszego mieszkania, będą świetną ozdobą na lata. Jeśli kochasz dobry design, na pewno docenisz wagę tego typu dodatków.


Meble w mieszkaniu pełnią funkcję m.in: 
  • dekoracyjną, 
  • użytkową, 
  • wypoczynkową. 

Warto więc dołożyć nieco pieniędzy i nie oszczędzać podczas zakupów. Jeśli od razu postawimy na najwyższą jakość, z pewnością dłużej będzie nam dane użytkować danej aranżacji. Stawiającym na dobry design polecamy http://kdcmeble.com/. Każdy znajdzie coś dla siebie.


Podłogi - wybór dla pokoleń

Niezmiernie ważnym elementem każdego mieszkania są także podłogi. Musisz pamiętać, że to w zasadzie wybór na lata. Podczas podejmowania decyzji skup się nie tylko na walorach estetycznych, ale i na wytrzymałości oraz funkcjonalności danego produktu. Podłoga bowiem jest najmocniej eksploatowana i naprawdę nie warto na niej oszczędzać. Co do rodzajów i kolorów, wybór należy do Ciebie. Warto postawić jednak na ponadczasową klasykę tak, by stanowiła świetne tło dla dalszych aranżacji.


Farby na ścianę - wyłącznie te najwyższej jakości

Spory dylemat podczas urządzania mieszkania przyszli domownicy mają także przy wyborze materiałów wykończeniowych. Mowa tutaj zwłaszcza o farbach na ścianę. Czy warto oszczędzać na tym etapie? Zdecydowanie nie! Jeśli wybierzesz farbę nikłej jakości, możesz spotkać się z szybkim jej odchodzeniem ze ścian. Co więcej, samo malowanie będzie pełne utrudnień w postaci słabej przyczepności bądź odpryskiwania. Wybór faktury czy kolorów to już Twoja decyzja. Pamiętaj jednak, że jakość jest priorytetem.