Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Dziękujemy, że trzymasz bilet. Akcja, do której włączyły się gwiazdy

Mikołaj Roznerski, Anita Sokołowska, Antoni Pawlicki, Katarzyna Żak, Łukasz Płoszajski, Ewa Kasprzyk czy Daniel Olbrychski dziękują swoim fanom za włączenie się do akcji #trzymambilet. 

Jej twórcą jest jeden z największych organizatorów wydarzeń kulturalnych w Polsce – Adria Art.

Ograniczenia związane z pandemią wyjątkowo mocno wpłynęły na życie kulturalne. Zamknięte teatry, kina, filharmonie czy domy kultury zmusiły nas do zostania w domu. Wiosenne repertuary pozmieniały daty na terminy jesienne. Ogólnopolski organizator Adria Art przeniósł prawie 300 wydarzeń na koniec 2020 roku.

To ogrom pracy. Przekładanie tak dużej liczby wydarzeń to jak układanie skomplikowanych puzzli. By spektakl, koncert czy kabaret odbył się w nowym terminie, musimy mieć zgodę artystów i sali. Na koniec informujemy o terminie naszych widzów – tłumaczy szef Adria Art. Krzysztof Barczewski. – Baliśmy się reakcji klientów. Baliśmy się, że nowe daty nie będą im odpowiadać, ale dzięki akcji #trzymambilet dowiedzieliśmy się, jak wielu z nich czekało na swoje wymarzone wydarzenie – dodaje.

Dziękuję, że trzymasz bilet

W akcję #trzymambilet zaangażował się szereg aktorów, wokalistów i kabareciarzy, którzy na co dzień współpracują z Adria Art. Wśród nich pojawili się m.in. Mikołaj Roznerski, Antoni Pawlicki, Łukasz Płoszajski, Piotr Skarga, Damian Kulec, Ewa Kasprzyk, Marcin Januszkiewicz, Robert Górski, Daniel Olbrychski, Jowita Budnik czy Rafał Cieszyński.

Wszyscy nagrali filmiki, na których dziękują widzom za to, że zdecydowali się na nowy termin.

Drodzy widzowie, bardzo serdecznie chciałem wam podziękować za to, że nie oddajecie biletów, ale przekładacie swoje wizyty w teatrach. Niedługo do was wrócimy – mówi aktor Mikołaj Roznerski.

Chciałam właściwie powiedzieć tylko jedno: dziękuję. Dziękuję bardzo, że trzymają Państwo bilety, że już niebawem spotkamy się ponownie, że będziemy mogli dla Państwa grać – dodaje aktorka Jowita Budnik.

Od 18 maja rząd zniesie kolejne restrykcje, zostaną otwarte m.in. salony fryzjerskie i kosmetyczne, kawiarnie i restauracje. Będzie również możliwe m.in. działalność kin plenerowych (w tym samochodowych) czy wznowienie prac na planach filmowych. Kiedy powrócą koncerty, teatry i spektakle? Z niecierpliwością czekamy.

Kolejnym etapem odmrażania kultury przez Adria Art będzie akcja #Czekamynakulture, szczegóły już wkrótce.

Zobacz film: https://www.youtube.com/watch?v=Yzs8c3H9y5Q