Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Promocje dla moli książkowych - poluj na okazje w księgarniach internetowych!

 

 Jeżeli dużo czytasz lub uwielbiasz testować coraz to nowsze pozycje gier planszowych, stajesz zapewne wielokrotnie przed dylematem, czy ponownie sprawdzić ofertę księgarni? 

 

Nowości, bestsellery, premiery ulubionych autorów – nawet jedno sprawdzenie może drenować portfel, choć satysfakcja po przeczytaniu jest bezcenna. 

Podpowiemy ci, w jaki sposób polować na dobre okazje lub jak je tworzyć, w kilku prostych trickach!

Zapisz się do newslettera, ale...

Księgarnie internetowe próbują na różne sposoby dotrzeć do takich klientów jak ty, prześcigając się w przekazywaniu informacji o nowościach i promocjach. Obserwowanie ich kanałów social media może być prostą drogą do zagłady, mamy na myśli oczywiście budżet domowy. Jednak nie zawsze jest to złe. Można to wykorzystać na swoją korzyść, pod warunkiem że ustali się zasady gry – np. sprawdzanie informacji na Facebooku czy Instagramie, ale tylko tych związanych z promocjami na określone tytuły (tylko i nic więcej). To spowoduje, że nie ulegniesz pokusie zakupu każdej premiery czy promocji, bo jest tanio. 

Poszukaj też w księgarniach internetowych możliwości zapisania się do newslettera, ale tylko pod warunkiem otrzymania rabatu na pierwsze zakupy. Tutaj polecamy podać maila, który będzie służyć właśnie dla takich celów. Jeżeli podasz ten główny, najczęściej używany, regularnie będziesz otrzymywać nowe maile, które będą realną pokusą do robienia impulsywnych zakupów bez opamiętania.

Korzystaj z okazjonalnych promocji

Sklepy internetowe robią wiele promocji i akcji rabatowych. Minęły już czasy, gdy sztucznie kreowali oni obniżki, ponieważ weszły nowe regulacje prawne i każdy e-commerce jest zobowiązany do przedstawienia średniej ceny z 30 dni. W ten sposób łatwiej zweryfikujesz promocję. To też dobra okazja do negocjacji. Nawet jeżeli rabaty się skończą, zawsze możesz skontaktować się z centrum obsługi klienta i zapytać, czy możesz skorzystać z ceny, która jeszcze kilka dni temu funkcjonowała.

Szukaj też w księgarniach promocji na Black Week, tylko ostrożnie – w tym okresie łatwo ulec pokusie i zrobić większe zakupy, niż planowało się to w głowie. Dlatego też przed sięgnięciem po internetowy koszyk, przygotuj sobie zasady gry – określ, czego nie chcesz kupić, lub określ sztywny budżet na zakupy. Nic się wielkiego nie stanie, jeżeli pewne promocje po prostu pominiesz i zaczekasz na nowe.

Mówi się, że z okazji warto korzystać, ale też trzeba to zrobić z głową. Promocji i akcji rabatowych nie brakuje, a twoja doba ma tyle samo czasu, co innych ludzi. Robiąc swoje zakupy, zastanów się, czy w tej chwili jesteś w stanie przeczytać wszystkie książki lub zagrać w każdą grę? Kupując ich za dużo, nałożysz sobie presję, która może zepsuć przyjemność lektury.