Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Stare klucze dla "Budzika"

Stare klucze dla "Budzika"
 

Trwa  akcja stare klucze dla "Budzika", którą zorganizowali Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych. 
Pomysłodawcą tej ogólnopolskiej akcji jest częstochowianin Jan Łaczmański. Do akcji przyłączyli się kluczykarze z całej Polski.
 Celem akcji jest finansowe wsparcie Fundacji "Akogo?".

Stare klucze sprzedawane są na złom , a uzyskane pieniądze przeznaczane na fundacje Ewy Błaszczyk AKOGO?

FUNDACJA "AKOGO?" została założona w 2002 roku przez Ewę Błaszczyk-Janczarską oraz ks. Wojtka Drozdowicza (twórcę programu "Ziarno" w TVP, obecnie proboszcza Pokamedulskiego Kościoła przy UKSW w Lesie Bielańskim).

 Celem Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?" jest pomoc dzieciom po ciężkich urazach mózgu, często przebywających w śpiączce. Fundacja wybudowała pierwszą w Polsce klinikę-wzorzec (na 15 łóżek) przy oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Centrum Zdrowia Dziecka – Centralnym Szpitalu Dziecięcym w Polsce, gdzie te najcięższe przypadki trafiają.

 W klinice pacjent jest leczony i rehabilitowany nawet do 15 miesięcy po wypadku, według indywidualnego programu, który ustalają wspólnie lekarze, rehabilitanci i rodzice.

Jeśli macie Państwo w domu stare, niepotrzebne klucze, które już niczego nie otwierają, przynieście je do zakładów Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych. Właściciele takich zakładów, a także ich koledzy z punktów, które współpracują ze Stowarzyszeniem czyli ok. 2000 punktów w Polsce oddadzą je na złom, a pieniądze za pośrednictwem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych przekażą  Fundacji "Akogo?".

 Zakłady należące do Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych znajdziecie na stronie stowarzyszenia: www.pslsk.pl/www3