Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Czy praca jako opiekunka się opłaca?

 

Z roku na rok przybywa ofert pracy dla opiekunek osób starszych. Szczególnie dotyczy to takich krajów, jak na przykład Niemcy, gdzie średni wiek mieszkańca to w tej chwili już około 50 lat. W wyniku starzenia się społeczeństwa przybywa osób w wieku ponad 80 lat, które z czasem stają się niesamodzielne i tym samym zdane na pomoc innych. Jeśli takiej opieki nie jest w stanie zapewnić rodzina, to zwraca się ona o pomoc do agencji opieki, takiej jak na przykład Veritas Opieka, która od lat zajmuje się dostarczaniem polskich opiekunek seniora.

Kto może zostać opiekunem

Opiekunka osób starszych to praca wymagająca, jednak daje ona także spore przychody finansowe oraz satysfakcję czerpaną z faktu, że pomaga się innym. Aby pracować w Niemczech, jako opiekun lub opiekunka osób starszych, trzeba spełnić dwa podstawowe warunki. Po pierwsze, znać niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację z seniorem oraz jego rodziną. Po drugie, wymagane jest wcześniejsze doświadczenie wyniesione z opieki nad osobami dorosłymi. Oczywiście przyda się także umiejętność przyrządzenia prostych dań dla podopiecznego oraz posprzątania domu, czy zajęcie się ogrodem. Czasem wymagane jest prawo jazdy kategorii B.

Na co może liczyć opiekunka?

Praca opiekunki nie jest łatwa, dlatego płace w tym zawodzie nie należą do najniższych. Opiekunka osób starszych zatrudniana przez agencję Veritas Opieka może liczyć na średnią pensję w wysokości 1700 euro netto na miesiąc. Oprócz tego zapewnia się jej darmowe zakwaterowanie w mieszkaniu lub domu podopiecznego, a także wyżywienie. Veritas ze swojej strony oferuje darmowy transport na sztelę, jak opiekunki osób starszych nazywają swoje miejsce pracy. W okresach wzmożonego zapotrzebowania na opiekunki Veritas oferuje specjalne premie np. świąteczne, które potrafią powiększyć pensję nawet o dodatkowe 350 euro netto.

 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta