Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Profesjonalne nadruki

Kupując w sklepach kolorowe koszulki z nadrukami, bądź inne gadżety, mało kto zastanawia się, jak zostały stworzone, że są trwałe i nie niszczą się pod wpływem prania, czy czyszczenia. Cóż, by mogły powstać potrzebne są profesjonalne maszyny i urządzenia, dzięki którym powstaje taki druk.

Rodzaj druku ma znaczenie

Zastanawiając się jaki rodzaj druku będzie trwalszy, należy sprawdzić jakie wyniki dają testy wytrzymałościowe.
Drukowanie metodą termiczną, nie daje trwałych efektów zwłaszcza, jeśli chodzi o nadruki na odzieży. Po kilku miesiącach zmieniają się kolory, druk blednie i nie wygląda estetycznie.
Taki rodzaj druku sprawdzi się jedynie do drukowania etykiet naklejanych na opakowania, znaczki itp. Czyli wszędzie tam gdzie efekty nie muszą być długotrwałe.

Warto zapamiętać, że druk nie może być narażony na:

 • trudne warunki atmosferyczne
 • promienie słoneczne
 • należy go przechowywać w szczelnie zamkniętych pudelkach

Drukowanie metodą termotransferową, daje o wiele większe możliwości. Druk jest trwały, nie ulega uszkodzeniom, nie blaknie nawet po wielu tygodniach, i co ważne drukowanie może odbywać się na różnych materiałach, folii, papierze naklejkowym, tworzywach sztucznych itp.
Jedyną wadą druku termotransferowego jest chyba tylko jego cena. Jest znacznie droższy od innych form drukowania, lecz zapewnia znacznie lepsze efekty.
Druk termotransferowy jest idealnym rozwiązaniem przy tworzeniu różnego rodzaju gadżetów na potrzeby reklamy.

Sublimacja 3D
Tworząc skomplikowane projekty poligraficzne, warto sprawdzić, co w tej kwestii rynek usług ma do zaoferowania zwłaszcza, jeśli ma się zamiar wykonywać kolorowe gadżety z wykorzystaniem metody sublimacji. Oferowane towary muszą być  najwyższej jakości.
Prasa próżniowa 3D pomoże przy nadrukach na :

 • kubkach
 • kieliszkach
 • blachach
 • puzzlach
 •  drewnie
 • pokrowców telefonicznych
 • oraz wielu innych powierzchniach

Prawidłowe przygotowanie do pracy, jest podstawą bezpieczeństwa, dlatego warto również nabyć odzież ochronną. W tej kwestii z pomocą przyjdzie supportart.pl, gdzie każdy dobierze asortyment dopasowany do potrzeb.
Bardziej wymagający klienci mogą wybierać wśród:

 • prasy termotransferowej
 • ploterów tnąco-rysujących
 • pras próżniowe 3D

Na pewno przy skomplikowanych projektach poligraficznych, plotery okażą się bardzo pomocne, bo nawet najtrudniejszy wydruk będzie idealny.

Profesjonalne wydruki
Chcąc wykonać profesjonalne gadżety, naklejki na odzieży czy innych powierzchniach, a możliwości jest naprawdę dużo, warto wybierać drukarnie które oferują takie usługi. Niestety na domowym urządzeniu drukującym nie da się uzyskać konkretnego i co ważne trwałego efektu, więc szkoda marnować czasu, lepiej zlecić to fachowcom.
 Koszty druku będą uzależnione od wybranej metody, jak i grafiki jaka została wybrana. Oczywiście można wcześniej poprosić o wycenę, taka usługa jest darmowa. Im bardziej skomplikowany projekt, tym cena będzie wyższa, lecz na jakości nie warto oszczędzać, zwłaszcza gdy chodzi o gadżety reklamowe.