Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego - dlaczego warto z niej skorzystać?

 

 

Dni stają się coraz cieplejsze i dłuższe, co bardzo cieszy właścicieli domów lub mieszkań z ogrodem, w których już niedługo można będzie wypić poranną kawą czy rozpalić grilla z rodziną i przyjaciółmi. Najpierw jednak warto zadbać o stronę wizualną ogrodu, który w wiosenne i letnie dni będzie wizytówką domu. Poza tym, jedzony posiłek w zadbanym ogrodzie ze skoszoną trawą i przyciętymi krzewami będzie smakować jeszcze bardziej.

 

1. Sprzęt ogrodowy - co jest totalnym niezbędnikiem?

2. Dlaczego bardziej ekonomiczne i ekologiczne jest wypożyczanie sprzętu ogrodowego?

 

1. Sprzęt ogrodowy - co jest totalnym niezbędnikiem?

Nierzadko zadbany ogród oznacza mnóstwo pracy, jeśli wykonywany jest przy pomocy ręcznych narzędzi. Dlatego, aby przyśpieszyć prace ogrodowe oraz poprawić ich efektywność niezbędne jest często użycie specjalistycznego sprzętu, narzędzi i elektronarzędzi. Czy jednak w każdej sytuacji warto inwestować od razu w zakup sprzętu, który potrafi kosztować nawet kilka tysięcy złotych, a jest używany bardzo sporadycznie? Absolutnie nie. W takim przypadku wspaniałą alternatywą jest wypożyczenie sprzętu ogrodowego, co pozwala zarówno zaoszczędzić pieniądze, nie wymaga konserwacji oraz miejsca do przechowywania, a profesjonalny sprzęt pomaga zaoszczędzić czas trwania prac ogrodowych.

Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego Częstochowa oferuje Państwu bogatą ofertę najwyższej jakości urządzeń ogrodniczych, wśród nich są między innymi: elektronarzędzia; różnego rodzaju pilarki do drewna; zagęszczarki, czyli maszyny, których zadaniem jest ubijanie podłoża, a ich zakup oznaczałby naprawdę spory wydatek - nawet kilkanaście tysięcy złotych; kosy spalinowe; glebogryzarki, które przygotowują działkę do założenia trawnika czy nożyce do żywopłotu. W ofercie znajduje się również wypożyczalnia sprzętu budowlanego, jak na przykład: rozdrabniacz czy przecinarka do stali i betonu.

Do sprzętów, które zaliczanych do niezbędników w dbaniu o ogród zdecydowanie są kosiarki, której zakup rzeczywiście warto rozważyć, ponieważ jest to sprzęt dość często używany, a równo skoszony trawnik jest wizytówką nie tylko zadbanego ogrodu, ale również domu. Na stronie znajdą Państwo szeroki wybór kosiarek w różnych cenach, jednak łączy je je jedna cecha - jest nią świetna jakość.

 

2. Dlaczego bardziej ekonomiczne i ekologiczne jest wypożyczanie sprzętu ogrodowego?

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego to zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne rozwiązanie. Możliwy jest wynajem zarówno mniejszych, jak i większych urządzeń ogrodniczych oraz budowlanych, w tym na przykład przyczep samochodowych. Profesjonalny sprzęt wypożyczany jest na określoną liczbę dni, dzięki czemu, nie muszą Państwo wydawać pieniędzy na wszystkie narzędzia, zwłaszcza, że większość z urządzeń używana jest jedynie sporadycznie - a własny sprzęt wymaga odpowiedniej konserwacji i przechowywania, a przy wypożyczonych narzędziach problem automatycznie znika.  

Kolejną zaletą wypożyczalni sprzętu ogrodniczego oraz budowlanego w Częstochowie jest wynajem tylko sprawdzonych i dobrej jakości narzędzi i elektronarzędzi od znanych producentów, które spełniają normy w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska - a to dodatkowo zachęca do zapoznania się z ofertą. Ponadto, sprzęt ten jest odpowiednio przechowywany i serwisowany, dzięki czemu praca z wypożyczonymi narzędziami jest niezwykle prosta, wygodna oraz łatwa w obsłudze. 

Oferowane przez firmę usługi to jednak nie tylko wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego i budowlanego, ale również jego serwisowanie i sprzedaż.