Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Premiera MEDIUM

 
 
Premiera sztuki „Medium” warszawskiego Teatru Kwadrat już 30 stycznia w Częstochowie. 
 
„Medium” to znakomita komedia z dreszczykiem i efektami specjalnymi w reżyserii Andrzeja Nejmana. Od premiery w 1941 roku wielki hit londyńskiego Westendu i nowojorskiego Broadwayu. Od października w Teatrze Kwadrat. Po raz pierwszy w nowym tłumaczeniu i adaptacji.
 
Lata 30. ubiegłego stulecia. Podwarszawski Konstancin. Państwo Ossowieccy to zgodne i stateczne małżeństwo. Witold (Paweł Małaszyński) jest autorem kryminałów i pracuje właśnie nad nową książką z wątkiem spirytystycznym. Kiedy w ich willi zjawia się tajemnicza Madame Arcati udany związek zostaje wystawiony na próbę. Podczas seansu wywoływania duchów zmaterializuje się bowiem największe zmartwienie pani domu, oraz najpiękniejsze wspomnienie jej męża w jednej osobie.  Duch byłej żony Witolda wywoła w ich życiu spore zamieszanie.  Cała nadzieja w tym, że Madame Arcati zdoła odesłać nietypowego gościa z powrotem w zaświaty.
 
Pełne humoru, błyskotliwe dialogi, barwne postaci to sekrety wieloletniego sukcesu sztuki Cowarda. Jej zaś nowa adaptacja okazała się brawurowym połączeniem klasycznej brytyjskiej komedii ze skrajnie współczesnym poczuciem humoru. Po dodaniu spirytystycznego dreszczyku                        
i zaskakujących efektów specjalnych, widz otrzymuje pierwszorzędny koktajl na miarę pierwszej premiery Teatru Kwadrat w najważniejszym sezonie jego historii.

Noël Coward
„Medium” (Blithe Spirit)
Tłumaczenie, adaptacja i reżyseria:
Andrzej Nejman
 
OBSADA:
Witold- Paweł Małaszyński
Jadwiga- Maja Hirsch
Doktor Kozieł- Paweł Wawrzecki/ Andrzej Grabarczyk
Pani Kozieł - Ilona Chojnowska
Madame Arcati- Aldona Jankowska
Róża- Katarzyna Chorzępa
Elwira- Agnieszka Sienkiewicz/ Barbara Garstka
 
Zapraszamy już 30 stycznia 2016 r. 
do Filharmonii Częstochowskiej.
Spektakle odbędą się 
o godzinie 16:00 i 19:00.

 
Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl, kasie Filharmonii Częstochowskiej i w sieci salonów EMPiK.
Ceny biletów: 50zł, 75zł, 95zł, 110zł, 130zł i 150zł. 
 
Rezerwacja telefoniczna: 502-688-026.
 
 
 
 
 

 

 
Serdecznie zapraszamy!