Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Straciłeś oszczędności na polisolokatach? Jeszcze możesz coś zrobić!

 

 

Polislokaty to instrumenty finansowe, które wpędziły w kłopoty wielu Polaków. Zainwestowaliśmy w nie prawie 50 mld zł i w wielu przypadkach okazało się, że pieniądze są nie do odzyskania. Czy musi tak być? Czy ofiary polisolokat rzeczywiście nie mają jak się bronić? Więcej dowiesz się z tego tekstu.

Nabity w butelkę

Dałeś się skusić reklamom oraz zapewnieniom pracowników banku, którzy mówili, że polisolokaty to czysty zysk? Wydaje Ci się, że oszczędności Twojego życia przepadły? To nie do końca prawda. Istnieje bowiem kilka dróg, którymi możesz dochodzić swoich praw:

  1. Reklamacja

Jeżeli nie jesteś zadowolony z tego, jak zostałeś potraktowany i masz podejrzenia, że pracownicy banku celowo zataili przed Tobą ryzyko inwestycji, zawsze możesz złożyć reklamację. Jest to bardzo długi i żmudny proces, ale odpowiednio pokierowany, może przynieść rezultaty w postaci unieważnienia niekorzystnej dla Ciebie umowy.

  1. Sąd

Gdy reklamacja nie dała żadnych efektów, zawsze możesz zwrócić się o pomoc do sądu. Niestety jednak, w Polsce prowadzonych jest kilka tysięcy spraw wytoczonych przez ofiary polisolokat. Procesy są bardzo długie i nie gwarantują pozytywnych efektów. Poza tym są drogie i dla osoby, która nie zna się na prawie, mogą przysporzyć wielu niedogodności.

  1. Pozew zbiorowy

Jedno z lepszych rozwiązań. Znajdź osoby, które tak samo jak ty zostały poszkodowane przez niekorzystne umowy na polisolokaty i razem złóżcie pozew. Dzięki temu, koszty postępowania będą o wiele niższe, a sąd będzie musiał przyjrzeć się sprawie o wiele uważniej, niż w przypadku pojedynczego pozwu.

  1. Firmy prywatne

Tak naprawdę, prywatne przedsiębiorstwa najskuteczniej pomagają osobom, które straciły oszczędności życia na polisolokatach. Oczywiście nie robią tego za darmo, ale statystyki tego typu firm są bardzo korzystne. Okazuje się, że dosyć często udaje im się zapobiec płaceniu opłaty likwidacyjnej, która pochłania większość pierwotnego wkładu. Wejdź na http://www.polisolokaty.com/ i sprawdź, czy kwalifikujesz się do pomocy.

Jest kilka dróg

Jak widzisz, jest kilka dróg dochodzenia swoich racji i walki z nieuczciwymi bankami. Od Ciebie zależy, którą wybierzesz, ale pamiętaj, że ważna jest Twoja zdecydowana reakcja. Bez niej, instytucje finansowe w dalszym ciągu będą deptać Twoje prawa bez obawy o konsekwencje prawne.