Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

TEATR NARODOWY OPERETKI KIJOWSKIEJ

 

www.agencjabursa.pl zaprasza:

TEATR NARODOWY OPERETKI KIJOWSKIEJ

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE
 
W programie: 
OPERETKI CZAR
 
Filharmonia Częstochowska 
11 marca, godz.19.00.
 

W grudniu 2009 roku TEATR NARODOWY OPERETKI KIJOWSKIEJ obchodził swoje 75 urodziny i otrzymał status Opery Narodowej. Na scenie Operetki Kijowskiej z powodzeniem wystawiane są klasyczne operetki, musicale współczesne i klasyczne, różne programy koncertowe (pokazy, koncerty, orkiestra symfoniczna, opera i balet) oraz wdrażanych jest wiele eksperymentów twórczych.
Nowoczesny okres teatru jest bardzo ciekawy i bogaty, utalentowani aktorzy dają publiczności uczucie prawdziwych uniesień. Wielofunkcyjny teatr muzyczny z jasno określoną strategią rozwoju, przejmuje różnorodność stylów i kierunków, zaprasza artystów z innych teatrów i innych krajów i jest w ciągłym poszukiwaniu nowych kreatywny pomysłów.

W koncertach występują: sopranistki, tenorzy, orkiestra z dyrygentem, pary baletowe oraz chór.
 

Filharmonia Częstochowska 
11 marca, godz.19.00.

Bilety do nabycia w Kasie  Filharmonii Częstochowskiej, w salonach EMPiK 
oraz:  
  
 Informacje: tel.737-567-014