Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Zestawy świąteczne dla wymagających

 

Zakup oryginalnego świątecznego prezentu zwłaszcza dla współpracowników może być kłopotliwy, dlatego by wybrnąć z problemu, najlepszym rozwiązaniem będzie podarowanie gotowych zestawów upominkowych.

Co powinno znaleźć się w świątecznym koszu??

      Decydując się na podarowanie świątecznego kosza, warto wziąć pod uwagę, komu zostanie wręczony, gdyż jego zawartość musi być odpowiednia.

Powinny znaleźć się w nim:

    - czekoladki, bądź inne słodycze
    - wykwintne kawy czy herbaty
    - alkohole, jeśli prezent skierowany jest do osób dorosłych

Jednym słowem mówiąc, do takiego zestawu upominków można dołączyć każdy produkt. Ważne by zarówno dekoracja, jak i opakowanie nawiązywały do okoliczności.

Gotowe kosze prezentowe oszczędzają czas.

      Nie mając czasu na kompletowanie zestawów upominkowych, zawsze można zakupić gotowe już prezenty, które na pewno spełnią oczekiwania.
    - nie trzeba stać w długich kolejkach w centrach handlowych
    - nie trzeba zastanawiać się co kupić, by prezent był oryginalny
    - nie trzeba martwić się o opakowanie i dekorację
Jeśli okaże się, że gotowe kosze świąteczne, jakie można nabyć w sklepach, nie są atrakcyjne, a ich cena wygórowana zawsze można skorzystać z oferty ester-prezenty.pl/swiateczne-kosze-prezentowe/ i stworzyć własny, niepowtarzalny zestaw.

Kosz prezentowy czy pudełko?

      To jak zostanie zapakowany prezent, zależy już tylko od własnej inicjatywy.
Do takich celów idealnie sprawdzi się zarówno:
    - kosz wiklinowy
    - pudełko lakierowane
    - drewniana skrzynka
    - papierowa torba ozdobna

Możliwości jest naprawdę wiele, choć świąteczne upominki najładniej będą prezentowały się w drewnianych pudełkach ze świątecznym motywem.

Prezenty dla wymagających.

      Decydują się na zakup gotowego zestawu świątecznego, warto wziąć pod uwagę, co zawiera. Jeśli ma być to prezent dla szefa, kierownika bądź współpracowników, dobrze, jeśli będzie zawierał dobrej jakości alkohol, wódkę, wino bądź inny mocny trunek z górnej półki. Również czekoladki czy inne słodkości powinny być najwyższej jakości. O tę kwestię warto zadbać, jeśli faktycznie prezent ma sprawić przyjemność.
      Zamówienie gotowych zestawów świątecznych nie jest problemem, a na pewno taki podarunek będzie oryginalny, bo zazwyczaj można skompletować go samemu i zostanie dostarczony pod wskazany adres.

Kosze prezentowe na każdą okazję

      Kosze upominkowe sprawdzą się nie tylko jako świąteczny prezent dla prezesa czy zarządu firm, lecz można zamawiać je na każdą okazję. Urodziny, imieniny, ślub itp. Na pewno sprawą przyjemność zarówno niebanalnym wyglądem, jak i swoją zawartością.

Cena oryginalnych prezentów świątecznych.

      Niestety, kupując prezenty, trzeba liczyć się ze sporymi kosztami, dlatego zamawiając kosze upominkowe, także szerzej przyjdzie otworzyć portfel, choć ostateczna cena będzie uzależniona od:
tego, co znajdzie się w zestawie, jaki alkohol, jakie opakowanie zostanie wybrane oraz do całości trzeba będzie doliczyć koszty wysyłki.