Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Paczkomat blisko Ciebie w Częstochowie

Paczkomat blisko Ciebie w Częstochowie

Na szczęście tradycyjne wysyłanie i odbieranie paczek odchodzi powoli do lamusa. Sytuacja ta ma miejsce dzięki rozwojowym firmom kurierskim, wśród których bardzo ważne miejsce zajmuje inPost. Szeroki wachlarz usług, bogata oferta dla wszystkich i ceny nieuszczuplające zanadto portfela – to wszystko sprawia, że grupa zadowolonych Klientów stale się powiększa.
Paczkomaty to bardzo praktyczne i proste w obsłudze maszyny. Odbieraj i nadawaj paczki jak chcesz i kiedy chcesz!
Jeszcze niedawno nikt nie słyszał o paczkomatach, a dziś ta mocno praktyczna usługa InPostu zawojowała polski rynek przesyłek kurierskich. Sieć maszyn rozrasta się w bardzo szybkim tempie i wciąż przybywa chętnych, którzy z nich korzystają. Dlaczego warto skusić się na tę formę wysyłania i odbierania paczek? Przede wszystkim ze względu prostoty obsługi i wielu możliwości w realizowaniu przesyłek. Nie trzeba iść do żadnej placówki ani czekać w długich kolejkach na możliwość wysłania paczki. Można też pożegnać się z długim oczekiwaniem na kuriera i nieporozumieniami z firmą przesyłkową. Paczki dostarczane są do paczkomatu na czas, błyskawicznie i w nienaruszonym stanie. Jednostkowe sytuacje oczywiście zdarzają się, ale są naprawdę indywidualne. Oprócz tego dostęp do paczkomatów jest ułatwiony. Znajdują się w różnych częściach miasta, dlatego nie ma problemu z odbiorem przesyłki w miejscu najbardziej dla siebie dogodnym. W wielu większych i mniejszych miastach, np. w Częstochowie maszyny znajdują się dosłownie wszędzie – na osiedlach, przy szkołach czy stacjach benzynowych:  Nie brakuje ich także w najbliższej okolicy: https://inpost.pl/paczkomaty-czestochowa czyli zawsze po drodze! Oczywiście dostęp do paczkomatów to 24/7, czyli wiele możliwości beż ograniczeń czasowych.
Nadawanie i odbieranie paczek jeszcze nigdy nie było takie proste!
W celu nadania paczki wystarczy wejść na stronę Managera paczek, zalogować się i rozpocząć proces wysyłki. Prosto, szybko i bez problemu można nadać paczkę, znajdując się w zaciszu własnego domu. Nadawca musi podać jedynie potrzebne dane kontaktowe i osobowe adresata, aby paczka dotarła do celu. Następnie drukuje się etykietę z kodem, aby nakleić ją na paczkę. Teraz zostaje tylko w dogodnym dla siebie czasie wyjść do najbliższego paczkomatu i umieścić paczkę w maszynie. Za wysyłkę można zapłacić bezpośrednio ze strony Managera, używając wirtualnej skarbonki lub sfinalizować transakcję na miejscu.
Natomiast procedura odbioru paczek jest jeszcze prostsza. Kupując produkty w sklepie internetowym, wystarczy zaznaczyć paczkomat w swoim mieście i podać swoje dane. Następnie paczka ma nadany kod odbioru, który służy również do śledzenia przesyłki w drodze. Odkąd w nią wyruszy, odbiorca ma dostęp do informacji na temat przesyłki. Wie, gdzie się znajduje i kiedy dotrze na miejsce. Nie można więc przeoczyć odbioru, na który dostaje się aż 48 godzin. Kto nie da rady odebrać paczki w tym terminie, może za pomocą płatnego SMS-a prolongować podstawowy czas o kolejne 48. godzin. Jeśli i w tym czasie przesyłka nie zostanie odebrana, kurier podejmie próby dostarczenia jej do domu. W razie nieobecności odbiorcy paczka trafi do najbliższego punktu POP.
InPost jeszcze bardziej ułatwia życie swoim Klientom. Aplikacja MOBILE otwiera zdalnie skrytki w paczkomacie!
Czy może być jeszcze łatwiej? Oczywiście, że może. Aplikacja MOBILE ułatwia odbiór paczek, bo za jej pomocą można szybko odebrać swoją przesyłkę. Wystarczy jeno kliknięcie smartfonem z poziomu aplikacji, aby skrytka w maszynie została otwarta. Oprócz tego przez MOBILE można szukać informacji na temat swoich paczek, które są przypisane do jednego numeru telefonu. Na pulpicie smartfona w chwili przyjścia wiadomości pojawiają się wyskakujące okienka push. Nie ma więc obaw, że odbiór paczki zostanie przeoczony. W momencie przechodzenia w pobliżu paczkomatu zawsze dostanie się przypomnienie o czekającej przesyłce.
Korzystanie z paczkomatów to nowa jakość nadawania i odbierania paczek. Zawsze na czas, bezpiecznie i ekologicznie.