Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Kiedy warto skorzystać z wynajmu samochodu?

Wynajmowanie samochodów staje się coraz bardziej powszechne. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że korzystamy z tego rozwiązania w różnych przypadkach. Jeszcze parę lat temu było to przede wszystkim związane z turystyką, ale obecnie wykorzystujemy wynajęte samochody do różnych celów. Zatem warto zwrócić na to szczególną uwagę.

Najczęstsze sytuacje, gdy wynajmujemy samochód

Bardzo ważne jest to, że auta pozwalają nam na zachowanie niezależności, mobilności i wygody. Dlatego coraz częściej korzystamy z krótko lub długoterminowego wynajmu samochodów. Warto też zwrócić uwagę na to, jak istotne jest to, żebyśmy korzystali z usług sprawdzonej i polecanej firmy, jak np. carmines.pl. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że wynajęty pojazd spełni nasze oczekiwania.

Wyjazd biznesowy

Ostatnimi czasy bardzo często biznesmeni korzystają z wynajętych samochodów. Przede wszystkim jest to związane z tym, że mogą bez problemu przemieszczać się po innym miejscu i załatwiać wszystkie sprawy. Ważne jest także to, że takie rozwiązanie jest dużo tańsze od np. taksówek. Poza tym biznesmeni cenią sobie dużą niezależność i mobilność, ale również możliwość wożenia ze sobą zapasowych ubrań lub ważnych papierów.

Turystyka

Bez wątpienia jednymi z najczęstszych klientów firm, które zajmują się wynajmem samochodów, są turyści. Dzięki temu mogą bez problemu zwiedzać okolice miejsca, w którym nocują i stworzyć własną wycieczkę objazdową. Szczególnie taki rodzaj transportu jest polecany grupie znajomym, ponieważ można podzielić się kosztami. Wynajem samochodu jest też chętnie wybierany przez rodziny z dziećmi, co jest związane z lepszym dopasowaniem do potrzeb najmłodszych.

Przeprowadzka

Coraz częściej samochody są wynajmowane w trakcie przeprowadzki. Dzięki temu możemy bez problemu przedostać się nowego miejsca zamieszkania i tam zostawić pojazd. W ten sposób nie musimy szukać osoby, która mogłaby nas odwieźć. Możemy też zabrać ze sobą najważniejszy bagaż.