Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Profesjonalna obsługa BHP i przeciwpożarowa

 


W każdej firmie bardzo istotną sprawą jest przestrzeganie przepisów zapewniających odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Nic więc dziwnego, że w cenie są usługi firm zajmujących się sprawami z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Dodatkowo firmy takie przeprowadzają szkolenia związane z taką tematyką i dzięki temu pracownicy klienta wiedzą jak mają się zachowywać i jak pracować, aby uniknąć zagrożeń.

Profesjonalne szkolenia z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej

Bardzo istotną sprawą w wielu firmach jest posiadanie odpowiedniej wiedzy na temat Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Na obszarze naszego kraju swoją działalność prowadzą firmy oferujące szkolenia BHP i przeciwpożarowe. Jedną z takich firm jest gpsbhp.eu. Firma ta zatrudnia bardzo doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców specjalizujących się w zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem w pracy. Jest to zewnętrzny usługodawca organizujący obowiązkowe szkolenia dla pracowników różnych branż. Możliwe jest przeprowadzanie szkoleń grupowych w firmie klienta.
Zgodnie z przepisami obowiązującymi w Polsce, na danym stanowisku mogą pracować  wyłącznie osoby posiadające odpowiednie umiejętności i wiedzę w zakresie BHP, pierwszej pomocy, itp. Oprócz tego zgodnie z zasadami dotyczącymi ochrony przed pożarami w firmach, pracodawca musi wyznaczyć pracowników odpowiedzialnych za działania związane ze zwalczaniem pożarów (zasady ewakuacji, skuteczne gaszenie, powiadamianie odpowiednich służb, itp.). Takie osoby również nie mogą być przypadkowe i muszą przejść odpowiednie szkolenia.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy zewnętrznych firm?

Nie każdego stać na zatrudnienie etatowego specjalisty z branży BHP oraz ochrony ppoż. W związku z tym warto skorzystać z usług firm zajmujących się outsourcingiem. Oferta takich usługodawców jest godna uwagi, ponieważ firmy te posiada szeroki zakres usług. Oprócz prowadzenia kursów, są w stanie zająć się firmową dokumentacją z zakresu BHP i ochrony ppoż. oraz przeprowadzać audyty systemów bezpieczeństwa i wdrażać ich poszczególne elementy, tak aby wszystko było zgodne z prawem i przepisami obowiązującymi w Polsce.
Najlepsze firmy zatrudniają doświadczonych ekspertów z wykształceniem w zakresie BHP oraz ochrony przeciwpożarowej. Oprócz wiedzy, osoby takie posiadają odpowiednie umiejętności i w bardzo skuteczny przekazują kursantom wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w zakresie określonych zagadnień. Duża zaletą są kompleksowe usługi obejmujące nie tylko szkolenia, ale również inne firmowe sprawy z zakresu BHP i ochrony ppoż. Wszystkie usługi są oferowane dla klientów z całej Polski. Dodatkowym atutem jest fakt, że cena takiej obsługi jest o wiele niższa w porównaniu z zatrudnianiem własnego, etatowego specjalisty z branży Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Warto więc zainteresować się ofertą firm zewnętrznych, która jest ciekawa i bardzo korzystna dla klientów.