Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Dlaczego warto przejść na catering dietetyczny?

 

 

Catering dietetyczny to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że zapewnia wygodę i pozwala zaoszczędzić czas. Dieta pudełkowa ułatwia życie i odciąża z wielu obowiązków. Nie trzeba już robić zakupów, gotować, sprzątać. Padając ze zmęczenia po całym dniu, nie trzeba myśleć nad tym, co zjeść. Jeśli dodatkowo nie lubisz lub nie umiesz gotować, to szybko docenisz fakt, że ktoś to robi za Ciebie, a zestaw posiłków na cały dzień otrzymujesz dokładnie tam, gdzie sobie życzysz. Dania są zapakowane w pudełka hermetycznie zamykane, więc zachowują swoją świeżość. Prócz tego, skomponowaniem jadłospisu i przygotowaniem posiłków zajmą się eksperci.

Zbilansowana dieta pudełkowa

Wbrew pozorom, dieta pudełkowa nie jest droga. By się o tym przekonać, wystarczy przeanalizować to, jakie kwoty co miesiąc wydajesz na jedzenie i ile żywności marnujesz. Przechodząc na catering, każdego dnia otrzymasz posiłki, które zaspokoją Twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Tym samym nie trzeba już kupować niczego do jedzenia. Dieta pudełkowa to pewność, że jesz dokładnie tyle, ile należy, a poszczególne dania są prawidłowo zbilansowane i zawierają odpowiednią ilość składników odżywczych. W efekcie będziesz najedzony, ale pozbędziesz się uczucia ciężkości i chęci odpoczynku. Jadłospis jest tak ułożony, by posiłki dodawały energii.

Dieta pudełkowa – jak wybrać?

Dieta pudełkowa to rozwiązanie, które spełni oczekiwania każdej osoby. Na wstępie jednak trzeba wybrać odpowiedni jadłospis. Jak to zrobić? Najprostszą opcją jest konsultacja z dietetykiem. Dobrze jest również zasięgnąć porady lekarskiej, by ocenić Twój stan zdrowia. Posiłki mają wspierać Twój organizm, ale też przybliżać Cię do celu. Decydując się na konkretne menu, trzeba go określić. Dieta pudełkowa pozwala schudnąć, ale też zbudować masę mięśniową, wyeliminować niektóre produkty, odżywiać się zgodnie ze wskazaniami. To zaledwie część możliwości. Dostawcy cateringu dietetycznego reagują na to, co się dzieje w branży i co jakiś czas wprowadzają nowości. Starają się oni wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdej osoby. Posiłki zaskakują różnorodnością. Dieta pudełkowa jest nie tylko zdrowa, ale i smaczna. Co więcej, pozwala ona zmienić Twoje nawyki. Regularne spożywanie posiłków nie jest już problematyczne. Jeśli lubisz podjadać, to dzięki cateringowi przestaniesz. Zdrowe jedzenie wpłynie na Twoje samopoczucie, a poprawę w tym zakresie odczujesz naprawdę szybko.

Posiłki w diecie pudełkowej

Po rozmowie z dietetykiem, określeniu Twoich oczekiwań i preferencji, wskazywane są odpowiednie dla Ciebie jadłospisy. Kiedy zdecydujesz się zamówić dietę pudełkową, to możesz spodziewać się świeżej dostawy każdego dnia. Pudełka trzymają świeżość. Należy podkreślić, że posiłki zostają przygotowane ze składników wysokiej jakości. Dla dostawców jest to priorytet. Duży nacisk jest kładziony również na to, by dania nie były nudne. Możesz spodziewać się zaskakujących smaków, które czerpią także z egzotycznych przepisów. Jeśli chcesz próbować różnych posiłków, których nie umiesz przyrządzić w domu, to teraz jest ku temu okazja. Prócz tego zyskujesz pewność, że są one dla Ciebie odpowiednie, zawierają wskazaną ilość kalorii i sprawiają, że cieszysz się dobrym samopoczuciem. Dieta pudełkowa pozwoli Ci zadbać o swoje zdrowie. Pamiętaj, że jedzenie ma ogromny wpływ na Twój organizm.