Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Catering wegański od marki Proszę Zdrowie, czyli najwyższa jakość życia w zasięgu Twoich rąk

 

 

 

Każdego dnia coraz więcej osób decyduje się na rezygnację z mięsnych posiłków. Przyczyny takich decyzji są bardzo różnorodne. Nic więc dziwnego, że catering wegański od marki Proszę Zdrowie cieszy się tak dużą popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Doskonały smak, wysoka jakość życia, niska cena- to wszystko sprawia, że marka wyróżnia się na tle innych, konkurencyjnych ofert. Przyjrzyjmy się jej z bliska.

 

 

Bogaty wybór wielu różnorodnych modeli żywienia

Dieta wegańska oferowana przez firmę Proszę Zdrowie, to niezwykle szeroka, różnorodna gama wielu ciekawych modeli żywienia do wyboru. Generalnie całą ofertę można podzielić na trzy, główne kategorie. Pierwsza z nich to diety wegańskie. Tutaj posiłki zostały skonstruowane tylko i wyłącznie na podstawie produktów roślinnych. Są to więc grzyby, warzywa, owoce, rośliny strączkowe, czy produkty pełnoziarniste. Druga opcja to diety wegetariańskie. Tutaj menu uzupełniono o nabiał oraz jaja, a więc niezwykle cenne składniki spożywcze. Trzecia, najbardziej rozbudowana opcja, to diety wegetariańskie z rybami. W tym przypadku posiłki, jak nietrudno się domyślić, zostały uzupełnione o mięso różnych gatunków ryb. Oprócz takiej klasyfikacji z całą pewnością należy wyróżnić także tzw. diety specjalistyczne. To dzięki nim catering wegański Częstochowa przeznaczony jest także dla osób, które cierpią na różnego rodzaju choroby przewlekłe, czy inne dolegliwości. Bardzo dużą popularnością cieszą się diety proteinowe. Idealne dla osób, które są zawodowymi sportowcami, bądź bardzo aktywnych fizycznie użytkowników. Mała ilość węglowodanów, duża zawartość białka, sprawiają, że menu sprzyja zamianie tkanki tłuszczowej w mięśniową. Kolejną ciekawą opcją jest dieta wegańska o niskim indeksie glikemicznym. To model żywienia stworzony z myślą o osobach chorych na cukrzycę oraz celiakię. Menu nie wywołuje gwałtownych skoków insuliny oraz glukozy we krwi. 

 

 

Dlaczego diety wegańskie niosą ze sobą tak wiele korzyści? 

Catering wegański niesie dla swoich użytkowników bardzo szeroką gamę wielu, atrakcyjnych korzyści. Przede wszystkim bardzo szybko możemy się przekonać, że można jeść bardzo smacznie, do syta, jednocześnie jedząc zdrowo, prowadząc higieniczny tryb życia. Okazuję się, że wcale nie musimy ciągle liczyć kalorii, by okazało się, że nasza waga spada, a nasz wygląd wciąż się polepsza. Co więcej, oferta skierowana jest dla osób, które ciągle czuję się zmęczone i znużone. Już po paru tygodniach stosowania okaże się, że nasz organizm bardzo szybko się regeneruję, doskonale śpimy, mamy więcej chęci to wykonywania codziennych obowiązków. Wszystko dzięki temu, że jedzenie bez mięsa dodaje nam sił witalnych i energii do działania. To właśnie dzięki temu każdego dnia czujemy się coraz lepiej, spożywając posiłki pozbawione mięsa. 

 

 

Dieta wegańska oraz wegetariańska i jej jakość 

Firma Proszę Zdrowie, została założona przez trzy kobiety. Matka, dietetyk, oraz jej dwie córki, postanowiły założyć markę, która będzie każdego dnia rozpieszczać swoich użytkowników naturalnością. W świecie, w którym otacza nas sztuczna, przetworzona żywność, naturalne, domowe, gotowe jedzenie, jest naprawdę na wagę złota. Tak doskonałą jakość wykonania posiłków catering wegański uzyskał przede wszystkim dzięki starannej selekcji artykułów spożywczych, które są niezbędne do przygotowania oferowanych posiłków. W związku z tym zakupy wykonywane są tylko i wyłącznie u lokalnych dostawców, plantatorów, jak również hodowców. Dzięki temu wybierane artykuły spożywcze są wolne od sztucznych barwników, konserwantów, czy polepszaczy smaku. Są to środki chemiczne, które wykazują niezwykle niekorzystne działanie na cały organizm, zwłaszcza w perspektywie długoterminowej. 

Marzysz o zdrowym życiu bez konieczności poświęcania własnej diecie dużej ilości czasu oraz pieniędzy? Diety wegańskie od marki Proszę Zdrowie to usługa gastronomiczna skrojona na miarę Twoich potrzeb. Przekonaj się o tym osobiście. 

 

 

Zapraszamy również na: