Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Jakie etui na telefon wybrać?

 

 


Prawidłowa ochrona telefonu przed uszkodzeniami mechanicznymi jest bardzo ważna, dlatego kupując nowy smartfon, warto nabyć jednocześnie odpowiednie etui które, ochroni telefon. Oczywiście wszystkie telefony nie tylko te nowe zasługują na solidny pokrowiec. Ważne jednak by były dobrze dobrane pod konkretne modele.

Jak dobrać etui na telefon?
    Obecnie na rynku można przebierać wśród etui na telefony, ważne jest jednak, by pokrowiec był funkcjonalny, trwały i wykonany z odpowiedniego materiału. W sklepach czy komisach można nabyć etui:

  • silikonowe
  • materiałowe
  • skórzane

Oczywiście kolorystyka jest dowolna, grunt by pokrowiec spełniał oczekiwania.
Wybierając odpowiednie etui, należy kierować się modelem telefonu, tylko wtedy uda się dobrać odpowiednie, które idealnie będzie przylegało. Oczywiście warto zwrócić uwagę:

  • na to, czy posiada stosowne wycięcia umożliwiające podłączenie baterii bez konieczności  wyciągania z etui oraz, czy jest wycięcie na aparat. Niestety często w tanich pokrowcach brak jest takich udogodnień, więc warto wybierać oryginalne etui, by móc komfortowo korzystać ze smartfona
  •  jaką jakość posiada
  • czy etui jest oryginalne, rekomendowane przez producenta telefonu

Gdzie kupić etui?

    Znaleźć odpowiednie etui wcale nie jest trudno, gdyż takie akcesoria są obecnie ogólnodostępne. Można przebierać w kolorach i kształtach. Najlepsze będą pokrowce oryginalne, oferowane przez producenta telefonu. Można je nabyć zarówno w salonach, komisach czy sklepach z telefonami. Z wyborem odpowiedniego etui do konkretnego modelu telefonu pomoże stilgut.pl/etui-huawei-mate-10-pro, więc warto zapoznać się z ofertą, by dokonać udanego zakupu.

Etui na telefon- czy faktycznie chroni?

    Dobre jakościowo etui na telefon prócz tego, że nadaje telefonowi nowoczesnego i stylowego wyglądu, to stanowi dobrą ochronę przed uszkodzeniami, zarysowaniami, zwłaszcza jeśli noszony jest w kieszeni czy w torebce. Prócz samego etui warto pomyśleć też nad zakupem szkła hartowanego, które dodatkowo będzie chroniło wyświetlacz. Niestety nawet najlepszy pokrowiec nie będzie skuteczny, jeśli nie zadba się odpowiednio o aparat.

Silikonowy pokrowiec czy skórzany?

    Wybór odpowiedniego etui zależy od okoliczności, bo jeśli ma służyć przy biznesowym telefonie, silikonowe etui nie będzie zbyt eleganckim rozwiązaniem, w takiej sytuacji warto wybrać skórzane. Zaletą skórzanego etui jest także jego trwałość, więc na pewno posłuży dłuższy czas.

Jakie etui będzie odpowiednie?

    Etui na telefon ma przede wszystkim spełniać funkcje ochroną, lecz także stylowo wyglądać. Jeśli prowadzi się intensywne życie, uprawia się sport, a w każdej sytuacji towarzyszy telefon etui musi być solidne. Na pewno mało praktyczne okażą się kabury, które dopinane są do paska, nie są ani komfortowe, ani modne więc lepiej zainwestować w dobre etui, w którym telefon zagości na stałe. Także tradycyjne wsuwane pokrowce nie zdarzą egzaminu, gdyż są nieporęczne i czasem ciężko jest wyjąć z nich telefon.