Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Tania metamorfoza mieszkania!

 


Wystrój wnętrza twojego domu już dawno przestał ci się podobać, ale nie stać cię na remont? Bez obaw. Już dziś poznaj proste sposoby na spektakularną metamorfozę mieszkania niskim kosztem. W życiu każdego z nas przychodzi taki czas, w którym pragniemy chociażby najmniejszej zmiany. Nie ma w tym absolutnie nic złego, bowiem zmiany są dobre, a niekiedy nawet bywają konieczne.
Jedną z potrzebnych w życiu zmian jest metamorfoza mieszkania, która pozwala nam na nowo zachwycić się miejscem, w którym mieszkamy. Niestety wiele osób wciąż twierdzi, że zmiana aranżacji jest kosztowna. Co prawda, remont do najtańszych przedsięwzięć nie należy, ale to nie jedyne wyjście, które umożliwia nam odświeżenie mieszkania. W dzisiejszych czasach mamy ogrom możliwości, dzięki którym metamorfoza salonu, sypialni czy innego pomieszczenia wcale nie musi być droga. Zobacz, jak tanio odświeżyć mieszkanie.

Tania metamorfoza mieszkania – sprawdzone sposoby

Fototapety

Już dawno zauważono, że fototapety mogą zdziałać cuda. Można je nakleić na każdą ścianę, a mnogość wzorów i kolorów daje nam naprawdę ogromne możliwości aranżacyjne. Co więcej, w dzisiejszych czasach fototapety dostępne są nie tylko w sklepach stacjonarnych lecz także online, na przykład pod adresem http://www.centrumtapet.pl/category/fototapety. Dzięki nim metamorfoza pokoju dziecięcego, kuchni, salonu czy łazienki już w kilka chwil stanie się rzeczywistością. Pamiętajmy jednak, aby nie przesadzić z ich ilością, bowiem zamiast efektu odświeżenia, tylko wizualnie obciążymy i przytłoczymy całe pomieszczenie.

Renowacja starych mebli

W wielu domach znajdują się prawdziwe meblowe perełki, które niestety już dawno utraciły swój blask. Niektórzy bez wyrzutów sumienia wyrzucają stare meble na śmietnik, a tylko nieliczni starają się na nowo wzbudzić ich potencjał. Szkoda, bowiem renowacja starych mebli wcale nie musi być droga i często kosztuje mniej, niż nowy mebel pełniący te same funkcje. Dlatego jeśli metamorfoza mieszkania naprawdę ma być tania, zanim coś wyrzucisz i w to miejsce kupisz coś nowego dobrze zastanów się, czy w twoim domu są meble, które bez problemu można poddać renowacji.

Akcesoria i dodatki

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak wielki potencjał mają niepozorne akcesoria i dodatki do domu i mieszkania. Niekiedy wystarczy w danym pomieszczeniu położyć dywan, na ścianach powiesić ramki na zdjęcia, okna przyozdobić w nowe firany i zasłony, na szafce postawić figurkę, aby pomieszczenie zyskało zupełnie nowy charakter. Jeśli nie przesadzimy z ilością dodatków i będziemy trzymać się zasad prawidłowej aranżacji wnętrz z pewnością przy pomocy kilku ozdób i akcesoriów uzyskamy oszałamiający efekt niskim kosztem.

Porządki

Wiele osób zapomina o tym, że nawet najlepsza metamorfoza mieszkania i nawet najpopularniejsze sztuczki aranżacyjne na niewiele się zdadzą, kiedy we wnętrzu panuje bałagan. Jeśli pragniesz świeżości i oczekujesz zmian, najpierw zrób porządki. Bez skrupułów wyrzuć wszystkie stare, nienadające się do użytku i od lat przerzucane z kąta w kąt rzeczy. Dzięki temu zyskasz miejsce na nowe i wizualnie odciążysz całe pomieszczenie.