Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Praca na słuchawce w call center Częstochowa – dla kogo?

 

Praca w call center oferuje wiele możliwości rozwoju i pozwala wzmocnić kompetencje miękkie. Szansę zatrudnienia w profesjonalnej centrali telefonicznej może otrzymać każdy – także osoby bez doświadczenia. 

Jaki zestaw cech wyróżnia kandydata idealnego i kto powinien pomyśleć o pracy na słuchawce? 
Sprawdź, czy sprawdzisz się na tym stanowisku – poznaj najważniejsze obowiązki konsultanta i wymagania pracodawców w call center.

 

 

 

Na czym polega praca w call center?

Call center zajmuje się telemarketingiem i obejmuje usługi, które polegają na telefonicznej obsłudze klienta i wsparciu procesu sprzedażowego. Praca na infolinii wiąże się z nawiązaniem bezpośredniego kontaktu z osobami potencjalnie zainteresowanymi produktem lub usługą, prezentowaniem nowej oferty, zwiększaniem sprzedaży oraz rozwiązywaniem problemów i zgłoszeń w czasie trwania rozmowy. Doświadczeni kandydaci mogą liczyć na wysokie zarobki, natomiast początkujący mają przed sobą wiele możliwości rozwoju i awansów. Kogo w szczególności mogą zainteresować oferty pracy na słuchawce?

Kto sprawdzi się w pracy na słuchawce?

Kandydaci do pracy w call center nie muszą mieć doświadczenia, ale zatrudnienie na podobnym stanowisku w przeszłości będzie dużym atutem i umożliwi otrzymanie lepszych warunków na start. Profesjonalne centrum telefoniczne od początku podjęcia współpracy zapewnia specjalistyczne szkolenia przygotowujące do samodzielnej obsługi infolinii i pracy w przyjętym systemie telemarketingowym.

W pracy na słuchawce ważna jest komunikacja i wykorzystanie umiejętności interpersonalnych w procesach sprzedażowych. Pracodawcy zwracają dużą uwagę na komunikatywność – dodatkową zaletą będzie znajomość zasad nowoczesnego marketingu oraz języków obcych. Przy wymaganych umiejętnościach warto również uwzględnić obsługę komputera, jednak kandydaci nie muszą dysponować sprzętem do rozpoczęcia pracy.

W większości call center potrzebne akcesoria i komputer udostępnia pracodawca. Niektórzy pracodawcy (tacy jak na przykład Polcall z Częstochowy) umożliwiają również pracę zdalną oraz elastyczne dostosowanie grafiku. 

Jakie są obowiązki pracownika w call center?

Praca w call center wiąże się z realizacją różnych projektów telemarketingowych. To m.in. telesprzedaż, pozyskiwaniem leadów, umawianie spotkań, obsługa klientów i wsparcie techniczne.

W ramach swoich obowiązków pracownik na słuchawce:

  • prezentuje ofertę firmy – przedstawia nowe produkty lub usługi,
  • odpowiada na pytania klientów,
  • zawiera umowy,
  • przyjmuje reklamacje,
  • przeprowadza ankiety,
  • zapewnia wsparcie techniczne i w rzeczywistym czasie rozwiązuje pojawiające się problemy.

Większe firmy realizują również zakres usług typowych dla contact center. Dzięki temu pracownicy mają możliwość zdobycia kwalifikacji w prowadzeniu kampanii marketingowych z wykorzystaniem mailingu, SMS-ów, a także formalnej obsłudze spraw administracyjnych.

Zalety pracy w call center i możliwości rozwoju w Częstochowie

Jedną z największych zalet pracy na słuchawce jest możliwość zatrudnienia w formie zdalnej. Dzięki nowoczesnym systemom telemarketingowych wykorzystywanych przez call center do pracy potrzebne jest wyłącznie połączenie z internetem. W dodatku wiele firm oferuje elastyczne godziny pracy, dzięki czemu studenci oraz osoby, którym zależy na pracy dorywczej, mogą pogodzić swój dzienny grafik z wykonywaniem obowiązków konsultanta.

Call center umożliwia zrobienie kariery w interesującej branży, a ambitni pracownicy mogą szybko awansować na managerów koordynujących wybrane projekty lub otrzymać stanowiska kierownicze. Wśród pozostałych zalet warto wymienić premie i różnego rodzaju benefity.

Przeczytaj takżehttps://ceo.com.pl/jak-pozyskac-nowych-klientow-do-swojego-biznesu-za-pomoca-telemarketingu-69228