Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Szaleństwo zakupów - od dziś KIERMASZ OBUWIA Wiosna/Lato 2019 marki BADURA

 

 
W dniach 2-6 kwietnia 2019 odbędzie się się wyjątkowy kiermasz obuwia, podczas którego będzie możliwość zakupienia butów marki Badura w atrakcyjnych cenach.

 Tydzień wielkich zniżek rozpocznie się we wtorek 2 kwietnia i potrwa do soboty 6 kwietnia.
Kiermasz będzie miał miejsce na parkingu przy CH TESCO EXTRA w Częstochowie ul. Drogowców 43, w godz. 10-19.

 

 

Przygotuj się na najlepsze ceny!

Poprzednie edycje kiermaszów marki Badura cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a buty z każdej kolekcji zyskały uznanie zarówno Pań, jak i Panów ceniących jakość i doskonałe  wykonanie.

Tym razem marka Badura przygotowała dla Klientów propozycje z kolekcji wiosna/lato 2019,  które zaskakują odważnymi wzorami, modnymi fasonami i wyrazistymi kolorami.

Badura zaprasza: 

https://youtu.be/UTo2w0LkceU
 

*******

KIERMASZ OBUWIA  
CH TESCO EXTRA w Częstochowie, 
ul. Drogowców 43
 2-6 kwietnia 2019,
w godz. 10-19.
 

Zapraszamy na szaleństwo zakupów: 
  oraz http://czest.info/polecamy