Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Vostok – zegarki z klasą i tradycją

 
 

Zegarki na rękę mimo upływu lat i postępu technologicznego cały czas są popularne. Służą nie tylko do odmierzania czasu, ale także są estetyczną ozdobą. Szczególnie zegarki damskie są często dostępne w wielu interesujących i dekoracyjnych wzorach. Zegarki męskie z kolei pozwalają na podkreślenie elegancji stroju do pracy czy luźniejszego charakteru stroju wybieranego na spotkanie ze znajomymi. Jednym z ciekawszych producentów zegarków na rękę jest Vostok – marka z wieloletnią tradycją.

Vostok – kilka słów o historii marki

Początki historii marki Vostok sięgają jeszcze czasów II wojny światowej. Wówczas firma zajmowała się produkcją zegarków na potrzeby radzieckiego wojska. Dzisiaj niemalże kultowe stały się zegarki produkowane nieco później np. Kama, Amfibia czy Pobieda. Od 1969 roku wszystkie zegarki, które zostały wyprodukowane przez tę firmę noszą nazwę Vostok. Obecnie w sklepach zajmujących się sprzedażą zegarków można znaleźć nowoczesne, automatyczne wersje dawniej produkowanych modeli. O rosnącej popularności tej marki może świadczyć fakt, że w całej Europie pojawiają się nowe filie, a także ostał otwarty specjalny oddział – Vostok Europe.

Czym wyróżniają się zegarki Vostok?

Zegarki Vostok to przede wszystkim ciekawe i proste wzornictwo bazujących na dawnych, wojskowych tradycjach tej marki. Jak to zostało wyżej wspomniane, od jakiegoś czasu możemy w sklepach znaleźć też nowsze wersje zegarków produkowanych zaraz po zakończeniu II wojny światowej.  Zegarki mocowane są na skórzanych paskach w klasycznych kolorach lub metalowych bransoletach, które podkreślają ich elegancki charakter (przegląd modeli zaprezentowany został na stronie internetowej https://zegarmistrzlodz.com.pl/vostok-europe-c-2977.html.  Jednak nie są to typowo militarne zegarki, dzięki czemu wpiszą się w większość stylizacji. Zegarki Vostok dobrze będą prezentowały się zarówno w zestawieniu z garniturem, jak i sportową marynarką w stylu casual, a nawet z typowo luźnymi, codziennymi stylizacjami.