Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Szamba betonowe i ich zalety

 

Jednym z najskuteczniejszych sposobów pozbywania się odpadów jest szambo. Szczególnie jeśli jest to dom, który nie jest podłączony do sieci kanalizacyjnej. W takim przypadku użytkownik może bez obaw korzystać z budynku, ciesząc się maksymalnym komfortem. Ważne jest jednak, aby wybrać odpowiedni model. Zalecane są szamba betonowe. Dowiedz się, jakie są zalety tej opcji.

Zalety szamb betonowych

Można wybierać między szambami betonowymi i plastikowymi. Jednak pierwsza opcja jest o wiele bardziej popularna, ponieważ ma wiele zalet i jest materiałem przyjaznym dla środowiska. Wystarczy, że wybierzesz model od sprawdzonego producenta, takiego jak szym-bet.pl. W ten sposób można mieć pewność, że wszystkie odpady będą przechowywane w bezpieczny sposób. Dowiedz się także, jakie są zalety szamb betonowych.

Duża masa zbiornika

Zapewne wiesz, że szamba betonowe są znacznie cięższe niż te wykonane z tworzyw sztucznych, jest to szczególnie zauważalne przy większych zbiornikach np. szamba betonowe 5m3. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ większy ciężar ułatwia osadzanie się zbiornika w podłożu. Jest to szczególnie ważne, gdy jest on pusty. Wówczas lekki osadnik gnilny może zacząć się uginać pod naporem wód gruntowych. W przypadku betonu nie trzeba się o to martwić.

Solidny materiał

Oczywiście ważnym atutem jest również sam materiał. Beton jest przecież solidny, trwały i odporny na trudne warunki atmosferyczne. Wybierając taki materiał, można łatwo zbudować podjazd do garażu lub dodatkowe miejsce parkingowe. Jednocześnie nie musisz się martwić, że ciężar Twojego samochodu wpłynie na trwałość zbiornika na szambo.

Konkurencyjna cena

Należy pamiętać, że szamba betonowe to po prostu dobry stosunek jakości do ceny. Można korzystać ze wszystkich zalet tego rozwiązania i nie martwić się o zbyt wysokie koszty. Wiele zależy jednak od tego, jaka pojemność jest potrzebna. Zwykle nie płaci się więcej niż 5-6 tys. zł.

Ograniczenie zużycia plastiku

Należy pamiętać, że zwłaszcza plastik jest bardzo szkodliwy dla środowiska. Zwłaszcza jeśli są one usuwane i segregowane w niewłaściwy sposób. Wybierając szambo betonowe, wybierasz więc materiał bardziej przyjazny dla środowiska. Z tego powodu opcja ta jest preferowana przez osoby żyjące w zgodzie z naturą.

Czym wyróżniają się szamba betonowe?

Jeszcze przed wyborem szamba betonowego należy wiedzieć, że jego działanie przebiega w dwóch etapach. Oznacza to, że odpady nie zanieczyszczają fauny i flory. Ponadto są one wykonane z bardzo grubego i jednocześnie trwałego materiału, dzięki czemu sprawdzą się w wielu domach rodzinnych. Ponadto można wybrać modele o różnych pojemnościach. W ten sposób można łatwo dostosować wybrany model do wielkości rodziny lub po prostu do indywidualnych potrzeb. Z pewnością będą Państwo zadowoleni z tego rozwiązania, a zwłaszcza z szamba betonowego.