Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Społeczna Szkoła Baletowa i Społeczne Ognisko Baletowe w Częstochowie zapraszają na spektakle edukacyjne

dla szkół i przedszkoli „POPRZEZ KULTURY i KONTYNENTY"

Częstochowa, Klub Politechnik 

 5 czerwca, godz.: 10.00 oraz 12.00

 

Społeczna Szkoła Baletowa w Częstochowie zaprasza dzieci i młodzież z przedszkoli i szkół na spektakle taneczne zatytułowane „Poprzez kultury i kontynenty”, które odbędą się w Akademickim Centrum Kultury „Politechnik”, w dniu 05 czerwca 2024 roku, o godzinie 10.00 oraz 12.00

Uczniowie Społecznej Szkoły Baletowej oraz Społecznego Ogniska Baletowego w Częstochowie zaprezentują swoim rówieśnikom polskie tańce narodowe oraz tańce z różnych krajów i stron świata. Dopełnieniem ciekawych opracowań choreograficznych, stworzonych dla potrzeb spektaklu, będą kostiumy sceniczne oraz oprawa muzyczna. 

Zapraszamy zatem szkoły i przedszkola na fantastyczną podróż po kulturach i kontynentach.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w siedzibie Społecznej Szkoły Baletowej przy Al. Wolności 21 w godzinach od 16.00 do 20.00. 

Rezerwacja biletów dla grup pod numerem telefonu 606 104 266 oraz mail-em: tuszb@terpsychora.czest.pl