Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Koszty związane z kampanią billboardową

 

 

 

Obecnie coraz więcej firm decyduje się na kampanię billboardową. Dlatego też koniecznie warto przeanalizować, ile ona kosztuje. Dopiero po poznaniu ceny będzie można stwierdzić, czy to się nam opłaca. Poniżej zostaną przedstawione kwestie, które ewidentnie wpływają na kształtowanie się kosztów. W tym przypadku nie zostanie podana cena za jeden billboard, gdyż nie ma jednej uniwersalnej ceny.

Lokalizacja zawsze ma wpływ na koszt kampanii billboardowej

Jak wiadomo umieszczenie billboardów w większych miastach zawsze będzie wiązać się ze znacznie wyższymi kosztami, niż w mniejszych miastach lub na wioskach. To samo tyczy się miejsc, które są dość ruchliwe, czy takich, przez które przejeżdża większa ilość osób. Nigdy nie da się zaoszczędzić na zamieszczaniu reklam wielkopowierzchniowych w centrach miast. Jednak nie da się ukryć, że mogą one przynieść tam bardzo dużą korzyść. Dlatego konieczne jest dokładne przeanalizowanie, czy nam się to opłaca, czy też nie. Być może będzie to kwestia inwestycji, która bardzo szybko się zwróci. Jeśli mamy odpowiednią ilość pieniędzy, możemy wziąć pod uwagę także inne bardzo interesujące miejsca, które mogą przynieść nam spore korzyści.

Miejsca, w których warto umieścić billboard

  • bliskie otoczenie skrzyżowań,
  • sąsiedztwo centrum handlowego,
  • otoczenie przedszkoli, żłobków, biurowców, konkretnych firm, związanych z tematyką billboardów, dworców PKP, czy też PKS.

Wielkość a cena

Nic w tym dziwnego, że wielkość reklamy przekłada się automatycznie na koszty, które musimy zapłacić. Najwięcej korzyści można osiągać właśnie dzięki billboardom, które zostaną odpowiednio zamontowane i będą miały dobry przekaz. Oczywiście również ten rodzaj reklamy ma różne rozmiary. Do najpopularniejszych należy, np. 504x238 cm, 600x300 cm, czy też 900x300 cm. Rozmiar billboardu związany jest z konkretnymi potrzebami i miejscem, w którym zamierzamy go postawić. Jeśli chodzi o konkretne ceny to trzeba przyznać, że dość korzystnie cenowo wypada eurobilbord, gdyż często jest to wydatek rzędu około 400 zł miesięcznie. Oczywiście są także wyższe stawki, jednak już w tej cenie można znaleźć interesujące oferty.

Czas ekspozycji a kampania billboardowa

Wielkość i rozmiar to nie jedyne czynniki, które mają duże znaczenie przy określaniu kosztów kampanii billboardowej. W końcu nie można zapomnieć o takiej kwestii jak długość czasu ekspozycji. To oczywiste, że im dłużej będzie on widoczny, tym również cena będzie wyższa. Jednak bywają wyjątki, gdyż coraz więcej firm, takich jak billboard-x.pl, oferuje rabaty przy dłuższy czasie wynajmowania billboardu. Dlatego też koniecznie trzeba odpowiednio poszukać, gdyż można na tym naprawdę wiele skorzystać.

Nie da się podać ceny za każdy dzień zamieszczenia billboardu, gdyż zależne jest to od wielu kwestii, o których była mowa wcześniej. Nie można jednak za bardzo oszczędzać na tej kwestii, gdyż może okazać, że kampania nie przyniesie wtedy oczekiwanych korzyści. Dlatego tak ważna jest analiza wykonana przez profesjonalną firmę.