Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

SERCA NA ODWYKU w Filharmonii Częstochowskiej

 

„Serca na odwyku”

– spektakl o miłości, która nie zna wieku 

 

 

Dzięki uprzejmości producenta Agencji Artystycznej Certus z Częstochowy w miniony weekend uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej premierze spektaklu „Serca na odwyku”, a po spektaklu w bankiecie z udziałem aktorów i gości. 

 
 
W "Sercach na odwyku"występują czołowi polscy aktorzt znani szerokiej publiczności z teatrów, filmów i seriali: Hanna Śleszyńska, Katarzyna Żak, Cezary Żak i Michał Piela.

Polską adaptację sztuki rodem z Brodwayu wyreżyserował sam Cezary Żak.

W komedii SERCA NA ODWYKU bohaterowie w przezabawny sposób udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno, że zawsze warto dać życiu szansę na szczęście! Wystarczy pokonać stereotypy lub spróbować niekonwencjonalnych metod, a powikłane relacje damsko-męskie zaobfitują w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi.

Aktorzy tego spektaklu to genialni artyści komediowi, grający w wielu hitach teatralnych i filmowych, przez cały czas trwania spektaklu zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie.

SERCA NA ODWYKU - to  komedia, która  rozbawiła publiczność do łez.

Polecamy.

www.Czest.Info 22.05.2018

 
 

 
 
 
 
 
 
19 MAJA 2018r. 
 
 
- godz. 16:30 i 19:30
 
Filharmonia Częstochowska
 

SERCA NA ODWYKU - to broadwayowski hit komediowy, napisany przez autora scenariusza niezapomnianego filmu Tootsie z Dustinem Hofmanem.

SERCA NA ODWYKU - to komedia, w której bohaterowie w przezabawny sposób udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno, że zawsze warto dać życiu szansę na szczęście! Wystarczy pokonać stereotypy lub spróbować niekonwencjonalnych metod...

SERCA NA ODWYKU - to komedia, która poruszając powikłane relacje damsko-męskie, obfituje w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi. Aktorzy tego spektaklu to genialni artyści komediowi, grający w wielu hitach teatralnych i filmowych.

SERCA NA ODWYKU - to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie i komedia, która bawi widza do łez!

Premiera ogólnopolska! 
 
- bankiet po premierze z aktorami spektaklu i zaproszonymi gwiazdami! 

Występują: Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela
***

Bilety w cenie od 40 do 100zł (spektakl przedpremierowy) oraz od 50 do 140zł (premiera ogólnopolska) do nabycia:

  • w siedzibie Agencji Certus - ul. Dąbrowskiego 36/4, 
  • pod numerami telefonów: 501 178 349 i 34 360 60 67 
  • w kasie Filharmonii
  •  na portalu KupBilecik.pl

BILETY ON LINE - KUPBILECIK.PL