Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Powierzchnie biurowe: fakty o których nie możesz zapomnieć

 

Choć coraz popularniejsza staje się praca zdalna, to jednak nie zawsze jest to dobre rozwiązanie dla firmy. W końcu nie tylko utrudnia to kontakt czy kontrolę pracowników, ale również bywa trudne ze względu na klientów. Zatem poznaj korzyści wynajmowania powierzchni biurowej i przekonaj się, czy ta opcja sprawdzi się w przypadku Twojej działalności.

Powierzchnie biurowe: zalety wynajmowania

Odpowiednia lokalizacja to klucz

Prestiżowa lokalizacja zawsze jest zachęcająca dla potencjalnych klientów, a przede wszystkim zwraca na siebie uwagę. Dlatego tak wiele firm decyduje się na powierzchnie biurowe właśnie w takiej okolicy. Poza tym możesz zdecydować się na lokal, znajdujący się także w innym miejscu – odpowiednim pod względem kosztów, bliskości miejsc parkingowych bądź po prostu w dopasowaniu do potrzeb odbiorców. Pod tym względem wynajem daje Ci o wiele większe możliwości w porównaniu do budowania własnej siedziby. Więcej możesz przeczytać na: https://pociagdobiznesu.pl.

Miejsce na spotkania z klientem

Często to właśnie bezpośredni kontakt z klientem zwiększa szanse nawiązania współpracy i zainteresowania swoją ofertą. Bez wątpienia wykażesz się znacznie większym profesjonalizmem, jeśli zaprosisz taką osobę do siedziby swojej firmy, gdzie panują odpowiednie warunki. Jednocześnie możesz liczyć na maksymalną dyskrecję, co jest tak trudne do otrzymania w warunkach domowych.

Lepsza integracja zespołu

Zatrudniasz pracowników, którzy często ze sobą współpracują? W takim razie istotne znaczenie mają nie tylko kompetencje poszczególnych osób, ale również integracja zespołu. Dzięki temu przekonasz się, jak łatwiejsza, szybsza, a przede wszystkim jeszcze bardziej efektywna stanie się realizacja projektu. Właśnie taką integrację możesz wspomagać, jeśli zespół pracuje w tym samym miejscu, czyli w biurze.

Przede wszystkim: oszczędność czasu

Naprawdę sporo czasu trzeba poświęcić na znalezienie terenu, organizacją budowy i uzyskiwaniem wszystkich niezbędnych zgód. Właśnie z tego powodu budowa własnej siedziby dla większości firm jest po prostu nieopłacalna – pod względem czasu oraz pieniędzy. Dużo mniej zaangażowania wymaga wynajęcie takiej powierzchni. Tym bardziej gdy skorzystasz z gotowej wyszukiwarki bądź zatrudnisz zewnętrzną firmę, która zajmie się tym za Ciebie.

Możliwość dopasowania umowy

Masz specjalne wymagania lub życzenia, dotyczące umowy najmu? Większość najemców jest dość elastycznych, więc z pewnością dojdziecie do kompromisu. Oprócz tego wynajem biura ma także inną zaletę – jeśli nie podoba Ci się w danym miejscu, to bez problemu możesz przenieść siedzibę w inne miejsce. Pod tym względem najem jest bardzo elastyczny, a przede wszystkim pozwala Ci na maksymalne dostosowanie do Twoich potrzeb czy warunków. Dzięki temu z pewnością dostosujesz wielkość siedziby do liczby pracowników, zmienisz lokalizację bądź po prostu dostosujesz się do rozwijającej się firmy. W takim przypadku nie ograniczają Cię poniesione koszty, związane z budową, a z drugiej strony nie musisz hamować swojej przedsiębiorczości się ze względu na pracę w domu.