Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Oblicz swoje BMI:

BMI to skrót z języka angielskiego: „Body Mass Index”, czyli wskaźnik masy ciała (inaczej wskaźnik Queteleta II). BMI obliczamy dzieląc masę ciała podanej w kilogramach przez kwadrat wysokości podanej w metrach.

Oznaczanie wskaźnika masy ciała ma znaczenie w ocenie zagrożenia chorobami związanymi z nadwagą i otyłością, np.: choroby serca, rak lub cukrzycą. Podwyższona wartość BMI związana jest ze zwiększonym ryzykiem wystąpienia takich chorób.

Uwaga! BMI nie jest wiarygodnym oraz jedynym wskaźnikiem zagrożenia chorobami, ale obliczając wskaźnik BMI możemy uzyskać pierwszy sygnał, że waga ciała jest nieprawidłowa.

Sprawdź czy masz nadwagę korzystając z kalkulatora BMI 3D:

The BMI is determined with the formula weight in kilogramm divided by body height to square. To make it easy for visitor of your homepage to calculate the Body Mass Index, use the BMI Widget/BMI-Club for your website . Please take also a look at Body Mass Index Kids.
Thank you for using the BMI calculator of BMI-Club.


Jak interpretować wynik BMI (dla osób dorosłych):

BMI Opis
poniżej 16 wygłodzenie
16,0 – 16,9 wychudzenie (spowodowane często przez ciężką chorobę lub anoreksję)
17,0 – 18,4 niedowaga
18.5 – 24.9 waga normalna
25.0 – 29.9 nadwaga
30,0 – 34,9 I stopień otyłości
35,0 – 39,9 II stopień otyłości
powyżej 40,0 III stopień otyłości (otyłość skrajna)