Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Cztery pory roku opowiedziane tańcem

Tematem tegorocznego 59 Popisu Uczniów Społecznej Szkoły Baletowej i Społecznego Ogniska Baletowego w Częstochowie, który odbył się w niedzielę 27 maja na scenie Filharmonii Częstochowskiej, były "Cztery pory roku".
Całość spektaklu, podczas którego podziwialiśmy umiejętności młodych artystów tańczących do wspaniałych choreografii, otoczyły klamrą słynne utwory Antonio Vivaldiego w nieco zmienionej kolejności, zaczynając od jesieni, przez zimę i wiosnę, skończywszy na lecie.
Taki układ doskonale wprowadził nas w wakacyjny nastrój, znakomicie pokazując, jaki ogrom pracy przez cały rok ponieśli nauczyciele i ich wychowankowie.
Choreografie do utworów najznakomitszych kompozytorów między innymi Vivaldiego, Chopina, Griega, Bacha, Czajkowskiego, Mozarta, Schuberta, Bethowena, Bizeta, Straussa przygotowali wykwalifikowani pedagodzy Ilona Pułkownik, Małgorzata Fertacz, Aneta Wojtyra, Michał Zubkow i Urszula Brylewska.
Jeden układ pod czujnym okiem swych nauczycieli ułożyły także same uczennice.
Po raz trzeci zobaczylismy na scenie zakochane w tańcu mamy, które udowodniły, jak wielką pasją może być taniec w każdym momencie naszego życia.
Gratulujemy uczniom i całej kadrze pedagogicznej wspaniałego i emocjonującego występu.