Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

„DIRTY DANCING… po latach” zapraszamy do Politechnika

Wszystkich miłośników filmu "Dirty Dancing" zapraszamy na jego nową, teatralną odsłonę. 
 
Dwa plany czasowe pary bohaterów - jeden to lato 1963 z filmu „Dirty Dancing” zrealizowanego w 1987, a drugi to czas nam współczesny - rok 2019. Co się zmieniło? Hmmm… 
Nie zdradzając za dużo, możemy śmiało stwierdzić że Baby zmieniła nazwisko z Houseman na Castle.  A co więcej ???… To wyjaśnia spektakl „DIRTY DANCING… po latach”.
Baby, Penny, Lisa i Johnny to cztery osobowości, które jeszcze raz zachwycą tańcem, rozbawią wspaniałym dialogiem oraz zatopią nas, w brawurowo zaśpiewanych piosenkach z kultowego filmu. 
 
Zapraszamy: 
Akademickie Centrum Kultury
9.11.2019, godz.: 18.00
 

 
KONKURS!
WYGRAJ BILET!
 
Wśród tych, którzy do jutra 8.11.2019, do godz.12.00 prześlą e-mail na adres: konkurs@czest.info z hasłem: 
"DIRTY DANCING po latach"  rozlosujemy bilety.
Prosimy o podanie w treści wiadomości  imienia i nazwiska. O wygranej powiadomimy zwrotnie mail-em.