Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Tłumy na koncercie Mrozu w Galerii Jurajskiej [zdjęcia]

Tłumy fanów szalały wczoraj podczas koncertu Mrozu w Galerii Jurajskiej. Artysta dał tam ponad godzinny koncert, spotkał się także z fanami.
 
Podczas występu jednego z najpopularniejszych dziś piosenkarzy w Polsce można było usłyszeć największe przeboje artysty, w tym kawałki pochodzące z ostatniej płyty „Rollercoaster”,  będącej efektem współpracy m.in. z producentem Dryskullem, a także Tomsonem z Afromental i raperem Frenchy. Nie zabrakło także hitów z płyt  - „Vabank” i  „Miliony monet”.
 
Mrozu, czyli Łukasz Mróz, ma 27 lat i kilkanaście przebojów na swoim koncie. Zadebiutował w 2009 roku płytą „Miliony monet”. Pojawiał się także gościnnie na płytach m.in. TeDe, DJ Frodo i RasLusta. 
W 2014 roku zgarnął aż 2 nagrody ESKA Music Awards, w tym w kategorii „Najlepszy artysta”. Nagrodzono go także za teledysk „Nie mamy nic do stracenia”. Ten ostatni na YouTube ma już ponad 4,2 miliona wyświetleń!