Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

57 POPIS SSzB oraz SOB

Wielkie widowisko taneczne w wykonaniu dzieci i młodzieży na scenie Filharmonii Częstochowskiej.

 

Jak powiedział Voltaire: "Tańczenie jest sztuką, ponieważ ma zasady"- udowodnili to uczniowie Społecznej Szkoły Baletowej oraz Społecznego Ogniska Baletowego w Częstochowie, na dużej scenie Filharmonii Częstochowskiej podczas 57 Popisu .

Dzieci i młodzież spisali się wspaniale, przede wszystkim dzięki swoim talentom, jak i zaangażowaniu i sercu kadry pedagogicznej. Procesjonalni choreografowie uczący w Szkole i Ognisku: Urszula Brylewska, Małgorzata Fertacz, Ilona Pułkownik, Aneta Wojtyra oraz Michał Zubkov przygotowywali uczniów do tego niepowtarzalnego pokazu.

Dla niektórych maluchów  były to pierwsze kroki na scenie, pierwsze spotkanie z tak dużą publicznością, a dla części młodzieży kolejny, już długo wyczekiwany występ.

Ogrom pracy, czasu i  wysiłku fizycznego, jak zwykle włożyli wszyscy, którzy uczestniczą w corocznych Popisach Szkoły i Ogniska Baletowego w Częstochowie.

Pierwsza część występu odbyła się pod hasłem "Klasyka na wesoło".
Mogliśmy zobaczyć wiele ciekawych  i pełnych pasji choreografii, do muzyki wielkich kompozytorów, takich jak Chopin, Vivaldi, Strauss, Szostakowicz, Bach, Kaczmarek, czy Mozart.
W tym roku zostaliśmy mile zaskoczeni.
Na scenie podziwialiśmy mamy dzieci uczęszczających na zajęcia wraz z samą Pani Dyrektor Urszulą Brylewską. Dorośli zatańczyli walca z Baletu Gissele do muzyki Adolfa Adama. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem.

Druga część tegorocznego koncertu przebiegła w tematyce muzyki filmowej. Uczniowie, i Ci mali, i Ci duzi, mieli okazję zatańczyć do największych hitów, takich jak na przykład  Różowa Pantera. Podczas tej części występu młodzież zaprezentowała się w różnych technikach tanecznych, takich jak modern, jazz, hip-hop, disco i inne. Spektakl zakończył taniec współczesny w wykonaniu najstarszej grupy Szkoły Baletowej do znanej piosenki Adele, w choreografii Michała Zubkova.

57 Popis Społecznego Ogniska Baletowego oraz Społecznej Szkoły Baletowej zakończył pełen pracy rok 2015/2016, obfitujący w wiele ciekawych wydarzeń. Młodzież brała udział w licznych koncertach i wydarzeniach, takich jak między innymi Noc Kulturalna, Mikołaj w Galerii Jurajskiej, duże spektakle dla szkół w Filharmonii " Tanecznym krokiem przez świat". Uczniowie uświetniali swym tańcem audycje muzyczne, bal karnawałowy, czy Festyn w Parafii Zesłania Ducha Św.
Wiele pracy i zaangażowania pochłonęło także tourne młodzieży do Belgi, gdzie tancerze dali szereg przepięknych i docenionych występów.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego przepięknego, tanecznego widowiska.

Fot. Dorota Gęsiarz

www.Czest.Info