Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

KOCHANIE NA KREDYT

KOMEDIOWY SPEKTAKL TEATRALNY

KOCHANIE NA KREDYT

 
29 listopada
godz.17.00
Filharmonia Częstochowska

Żyjemy w świecie najróżniejszych „holizmów” – uzależnienia stają się naszą naturą, a dostępnych używek przybywa z dnia na dzień. Uzależniamy się już nie tylko do chemicznych substancji, ale od czynności i uczuć na skalę niespotykaną do tej pory w historii cywilizacji. Internet, zakupy, telewizja, seks, przyjemności, higiena, jedzenie, popularność – przedawkowane wpędzają nas w kłopoty nie mniejsze, niż nadmiar alkoholu. Anna to dziewczyna sukcesu – w pogoni za życiowym powodzeniem wpada w spiralę uzależnień, a uzależnić potrafi się w równym stopniu od kochania, jak i od kupowania. Chłopak wymyka jednak jej się z rąk, na progu mieszkania staje komornik z obstawą,  w dodatku niezbyt lubiana do tej pory macocha nagle odkrywa w sobie pokłady instynktu macierzyńskiego, które obsesyjnie manifestuje. Osaczona dziewczyna próbuje zapanować na rozsypującymi się elementami układanki, jednak uzależnienia wciąż biorą górę…

„Kochanie na kredyt” to komedia z elementami farsy – wypukłe zwierciadło, którego zniekształcenie komicznie wyolbrzymia szczegóły rzeczywistości. Każde powiększenie ma jednak to do siebie, że daje widzowi szansę dostrzeżenia pozornie nieistotnych detali determinujących nasze życie, a z tego spostrzeżenia płynie konkretna nauka – w dzisiejszym świecie niezwyle łatwo jest pomylić pragnienie z nałogiem.

Marcin Szczygielski

Obsada:

Filip Bobek,

Małgorzata Pieczyńska,

 

Przemysław Sadowski,

Agnieszka Sienkiewicz,

Piotr Zelt

Tekst: Marcin Szczygielski

Reżyseria: Olaf Lubaszenko
Produkcja: Teatr MY
 

Bilety do nabycia: www.kupbilecik.pl, w kasie Filharmonii:
tel.: 795 451 438; 34 324 42 30 oraz pod nr tel. 603 877 135 

AUTOR SPEKTAKLU – Marcin Szczygielski (ur. w 1972 r), pisarz, dziennikarz i grafik. Jest autorem sztuk teatralnych, powieści dla dorosłych i dla młodzieży.

REŻYSER - Olaf Lubaszenko (ur. 06.12.1968 roku we Wrocławiu) –
wybitny polski aktor filmowy i teatralny, reżyser i producent. Od lat związany z warszawskim Teatrem Buffo. Dyrektor artystyczny Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.

Zapraszamy na:
www.kochanienakredyt.pl 
www.teatrMY.pl;
facebook.com/kochanienakredyt

oraz do obejrzenia zdjęć ze spektaklu