Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Lady Pank - trasa koncertowa Słońcem opętani w Częstochowie

 

Lady Pank - Słońcem opętani

Hala Sportowa, Częstochowa, 24.09.2023, godz. 18.00

 

 

Lady Pank zaprasza na koncert pt. „Słońcem opętani”.

Fani usłyszą na żywo wyjątkową selekcję największych przebojów grupy, dzięki którym wakacje 2023 staną się niezapomniane!

Po wielkiej, jubileuszowej trasie „LP40” i wiosennym cyklu „MTV Unplugged” zespół przygotował się do nowe, letnie koncertów.

Na trasie „Słońcem opętani” grupa dzieli się z nami swoją energią i dostarcza niezapomnianych przeżyć, bo „kiedy się jest lato”… trzeba sobie pozwolić na odrobinę wrażeń!


Lady Pank to jeden z nielicznych zespołów, który pomimo wielkiego dorobku wciąż wydaje autorski materiał i szuka nowych brzmień. Ostatnia płyta, zatytułowana „LP40”, była zbiorem krótkich historii o dzisiejszym świecie, który stanął na głowie. Dziś Borysewicz, Panasewicz i spółka wracają do nas ze swoimi największymi hitami i mocą pozytywnych wrażeń.

 Miejsca sprzedaży:

https://adria-art.pl/repertuar/204/koncerty-lady-pank-sloncem-opetani

 

 

Organizator: Adria Art