Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

APHKAHAZETI GRUZIŃSKI BALET Z CHÓREM I ORKIESTRĄ NA ŻYWO w Częstochowie z nowym programem - 3 marca 2024

APHKAHAZETI W POLSCE! GRUZIŃSKI PAŃSTWOWY 
BALET Z CHÓREM I ORKIESTRĄ NA ŻYWO
 
Filharmonia częstochowska
3 marca 2024, godz.: 18.00
 

Zapraszamy na wyjątkowe widowisko, które przeniesie Was w serce Gruzji – do kraju, gdzie tradycja i nowoczesność przenikają się na każdym kroku. Możesz doświadczyć magii gruzińskiego tańca, wyłaniającego się z korzeni narodowych, w połączeniu z pulsującą energią współczesnej choreografii
i muzyki.

APHKHAZETI – to nie tylko zespół o blisko 100-letniej historii. To legenda, która przetrwała próbę czasu, wojnę, a także trudne momenty przemian. Mimo wyzwań historycznych, zachował swój jedyny w swoim rodzaju charakter, duszę i kolorystykę!

W rękach legendarnego dyrektora artystycznego – Bachana Chanturia, tradycyjne tańce nabierają nowego życia, a muzyka staje się bardziej porywająca niż kiedykolwiek wcześniej. Przygotuj się na fascynujące show: Choreonicon – tu tradycyjne melodie Gruzji spotykają się z nowoczesnym brzmieniem i choreografią. Odkryj widowiskowe tańce różnych regionów, pełne pasji, wigoru i gruzińskiego ducha!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Etniczność, balet, nowoczesność – wszystko w jednym! APHKHAZETI w Polsce to show, jakiego jeszcze nie widzieliście. 

 
Przyjdź i daj się porwać niesamowitej energii Gruzinów!
Gruziński Państwowy Balet APHKHAZETI z chórem i orkiestrą na żywo!

APHKHAZETI to tradycyjne fragmenty muzyki gruzińskiej w zupełnie nowej odsłonie, wykonane przez orkiestrę na żywo, a także widowiskowe tańce różnych regionów w interpretacji legendarnego Bachana Chanturia!

Czas trwania koncertu to 2 godziny.

 BILETY oraz wiecej informacji dostępne na: 

https://pankoncert.pl/gruzinski-panstwowy-balet-aphkhazeti/

 

 

Kilka opinii od tych, którzy widzieli APHKHAZETI podczas pierwszej trasy koncertowej, w 2023

Widowisko niezwykłe. Muzyka, chór i balet nie wiadomo, czym bardziej można się było zachwycać. Czegoś tak pięknego nigdy dotąd nie miałam okazji widzieć.

BARBARA 20.03.2023 15:43

Łódź, 19.03.2023 Teatr Wielki

 

Niesamowity spektakl, wspaniała choreografia, piękne układy taneczne, barwne kostiumy, ogromne przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci. Żywiołowa muzyka w połączeniu z nieopisanym talentem artystów tworzy cudowną całość, którą ogląda się z zapartym tchem. Istne widowisko, które mam nadzieję jeszcze kiedyś będę mogła podziwiać. Serdecznie polecam!

Katarzyna 20.03.2023 12:14

Łódź, 19.03.2023 Teatr Wielki


Cudowny, energetyczny emocjonalny występ. Jestem pod wrażeniem talentu, sprawności fizycznej,
a jednocześnie gracji tancerzy. Niezwykłe brzmienie chóru i orkiestry.

Anakakki 19.03.2023 08:34

Częstochowa, 18.03.2023 Filharmonia Częstochowska


Fantastyczne wydarzenie, dopracowane w każdym calu. Niesamowita energia, niewyobrażalne umiejętności tancerzy, do tego rewelacyjna muzyka i wspaniały chór. Szkoda, że całość trwa tylko 2 godziny, mogłabym ich oglądać bez końca.

Katarzyna 14.03.2023 08:50

Warszawa, 13.03.2023 Teatr Wielki - Opera Narodowa

 

WYGRAJ BILET!

Wystarczy wysłać e-mail o treści
APHKAHAZETI
 
na adres konkurs@czest.info.
Na mail-e czekamy do 20 grudnia 2023, do godz. 12.00
Zwycięzców powiadomimy zwrotnie mail-em.