Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Czarna komedia "BALKON ORDONA" w Politechniku już w ten weekend.

 

Zapraszamy do Akademickiego Centrum Kultury "Politechnik" w Częstochowie, al. Armii Krajowej 23/25.

 

 

 

16 CZERWCA - godz.: 11 i 19 

 

oraz

 17 CZERWCA -godz.: 19.00

"Balkon Ordona"
TEATR "Z ŁAPANKI" 
 
Wstęp wolny!

Chwila prawdy, która po opadnięciu kultywowanych z wielkim trudem codziennych pozorów, kłamstw i iluzji będzie bolesna dla wszystkich. 
Prawda rysująca, przerażający w swej istocie, mentalny obraz polskiej trzypokoleniowej rodziny. 
Prawdziwie zwyczajnej, okupującej mieszkanie, w którego wnętrzu wyczuwa się ciężki zapach oczekiwania na lepsze jutro – wizytę syna, któremu „się udało”, bo wyemigrował do Anglii.
Czarna komedia tak życiowa i napiętnowana codziennością, iż atmosfera gęsta niczym puree z ludzkich pobudek, powoduje niesmak, który pozostaje jeszcze na długo przed snem. 
Lecz jednocześnie jest to uczta niezwykle smaczna, bo przyprawiona nieszczęściem innych.
 
Reż. Adam Hutyra

Obsada: Tata - Michał Hupa, Matka - Weronika Palmowsk, Piotr - Szymon Ujma, Jarek - Jakub Janiszewski, Kasia - Joanna Bauer, Natalia - Marta Alpińska, Babcia - Blanka Krakowian
\