Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

BYĆ JAK ELIZABETH TAYLOR

BYĆ JAK ELIZABETH TAYLOR

 
 
 
 
9 KWIETNIA 2017r. 
godz. 16:30 
Filharmonia Częstochowska

Spektakl o nasłynniejszej parze w dziejach Hollywood - która do dzisiaj budzi podziw i fascynuje wielbicieli na całym świecie.
 Rok 1976. Do apartamentu słynnego hotelu The New York Palace, w którym mieszka wybitny psycholog Tony Slawers przychodzi niespodziewanie jego wieloletnia pacjentka Elizabeth Taylor. Po chwili pojawia się tam również Richard Burton. Także jego pacjent i przyjaciel. Po swoim drugim, spektaklularnym małżeństwie postanawiają się rozstać. Autor sztuki podejmuje próbę analizy związku, w którym namiętność miesza się z zazdrością a popularność i sława stają się przeszkodą w budowaniu właściwych relacji.
owe kostiumy zaprojektowane przez Tomasza Ossolińskiego za sprawą ekskluzywnych tkanin a także kryształowych elementów i biżuterii znanej na całym świecie firmy Swarovski, oddają klimat epoki i niezwykłość bohaterów dramatu.

 Wielkie emocje, namiętność, dowcip i wzruszenie to wszystko w najnowszym spektaklu Jakuba Przebindowskiego „Być jak Elizabeth Taylor“.

 Obsada: Małgorzata Foremniak, Paweł Deląg, Sambor Czarnota, Martyna Kliszewska 

Bilety w cenie od 40 do 110 zł do nabycia:
 

  • w siedzibie Agencji Certus - ul. Dąbrowskiego 36/4, 
  • pod numerami telefonów: 501 178 349 i 34 360 60 67 
  •  w kasie Filharmonii 
  • na portalu www.KupBilecik.pl

 

KONKURS!!!

 

 U nas do wygrania bilety na spektakl!!! Wśród tych, którzy prześlą do nas e-mail na adres: konkurs@czest.info z hasłem: "LIZ TAYLOR" rozlosujemy  zaproszenia na spektakl.

Na mail-e czekamy do 20 marca. 

Prosimy o podanie w mailu imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.