Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Melody Gardot ponownie w Polsce! Amerykańska ikona jazzu zagra w dwóch polskich miastach.

 

Wokalistka jazzowa, pianistka i gitarzystka ze Stanów Zjednoczonych - Melody Gardot - powróci do Polski po 6 latach. Artystkę będzie można usłyszeć 27 października w Zabrzu (Dom Muzyki i Tańca) oraz 28 października w Warszawie (COS Torwar). Bilety są nadal dostępne.

 

 

 

W 2008 roku ukazała się debiutancka płyta Melody Gardot “Worrisome Heart” wydana z  ramienia wytwórni Universal Records, która okazała się ogromnym, światowym sukcesem. Od tego czasu Artystka wydała 5 kolejnych krążków, z czego najświeższy - “Entre Eux Deux” pojawił się na rynku w 2022 roku. Artystka wyrobiła sobie niezachwianą pozycję wśród najpopularniejszych wokalistek jazzowych na świecie wielokrotnie zdobywając status złotej i platynowej płyty. Grono jej inspiracji składa się ze znakomitych Artystów, takich jak: Judy Garland, Janis Joplin, Miles Davis, Duke Ellington, George Gershwin, Stan Getz czy Caetano Veloso. 

Melody Gardot po raz pierwszy wystąpiła w Polsce w 2009 roku w Muzycznym Studio im. Agnieszki Osieckiej. Wydarzenie było transmitowane przez Program Trzeci Polskiego Radia. Artystka wielokrotnie wspominała o tym, że koncerty w Polsce są dla niej szczególnie wyjątkowe ze względu na to, że jej babcia wyemigrowała z Polski po wojnie. “Kiedy jestem w Polsce i patrzę na ludzi, często czuję gęsią skórkę, bo wiem, że stąd właśnie się wywodzę” - zdradziła Artystka w wywiadzie dla redkacji jazzarium.pl

W ramach trasy koncertowej po Europie Melody Gardot zagra w Polsce dwa koncerty - 27 października 2022 w Zabrzu (Dom Muzyki i Tańca) i 28 października 2022 w Warszawie (COS Torwar). 

Szczegóły i bilety: 

https://followthestep.com/pl/koncert/melody-gardot-warszawa/

https://followthestep.com/pl/koncert/melody-gardot-zabrze/

 

 

 

KONKURS: WYGRAJ BILET NA KONCERT!!!!

Każdy, kto, 19 października przyśle do nas e-mail na adres konkurs@czest.info z hasłem:

"Melody Gardot Zabrze''  w temacie, weźmie udział w losowaniu biletów na koncert
Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. 
Zwycięzców powiadomimy zwrotnie mailem lub sms-em.